Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok Halsiz

Bir daha poşet gibi su geçirmeycek şeyleri altına koyma, alt ızgaran olsa en güzeli.
Heral tabana yemi sen atıyorsun yesin diye ama onlarda dışkıya bulaşıyor. En azından çay tabağının içine koy. Hijyene önem göster.
Sağolun hocam mantıklı denicem

Flucan 150 mg 1 kapsül ilacını aldım tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar suluğuna tozunu koydum suluğu kafese koydum kuşumu elime aldım suluğa yaklaştırdım 2 kere üst üste içti inş iyileşir kuşum çok teşekkürler @Hayvansever03 @umitFB @Hayvansever03 ne düşünüyorsun sen iyi geliceni umuyorum ben

Arkadaşlar kuşum az önce öttü ama biraz değişikti ne olabilir yemek yemiyor Bi tek sabah yedi el maması yapıcam şırınga ile vericem @Hayvansever03
Yemi avcunuza koyup uzattığınızda da mı yemiyor? Elle besleme yapacaksanız şırıngayı bir anda ağzıma basmayın yavaş yavaş ağzına basın. Duraklaya duraklaya yapın.

Yemi avcunuza koyup uzattığınızda da mı yemiyor? Elle besleme yapacaksanız şırıngayı bir anda ağzıma basmayın yavaş yavaş ağzına basın. Duraklaya duraklaya yapın.
Hocam şimdi mama hazırlıyorum tm dır hocam ara vere vere mama sını vericem inş kuşum iyileşir

kendini suçlama hastalığını kaldıramamış başın sağolsun
Hocam insta adresinizi bana yazabikrimsiniz nerde hata yaptım söyleyin bana lütfen ağlıyorum şuan kendimi suçluyorum şırıngayla yem verirken Bi yanlışlık mı yaptım yoksa

Hastalığın son raddelerindeydi çok üzüldüm, başınız sağ olsun.

Hastalığın son raddelerindeydi çok üzüldüm, başınız sağ olsun.
Hocam şırıngayı ağzına koydum çıkardıktan sonra gözünden yaş geldi Bi hata mı yaptım offfff ağlıyorum gözlerim ağrıdı çok hüzünlüyüm şuan kendimi suçluyorum ya artık ne diyeyim

Yaw kardeşim napıyosun ya bilmediğin işleri neden yapıyorsun? Mamayı nefes borusuna mı bastın naptın :( Kim dedi sana ağzına şırınga sok diye? O iş öylemi yapılır :(
Abi benim yüzümden oldu dimi abi yem yemiyodu bende şırıngayla mama verim dedim şırıngayı koydum ağzına mama bastım yavaşça çıkardım gözünden yaş geldi benim yüzümden oldu offff ya

Yaw kardeşim napıyosun ya bilmediğin işleri neden yapıyorsun? Mamayı nefes borusuna mı bastın naptın :( Kim dedi sana ağzına şırınga sok diye? O iş öylemi yapılır :(
Abi yanlışmı yapmışım söyle lütfen abi ya

Geri