Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum böyle yapiyor

aRdAaA

Yeni Üye
Muhabbet kuşum niye böyle yapıyor kuyruğunu aşağıya yukarıya doğru kaldiriryor indiriyor

Nefes almakta zorlanıyor olabilir. Dişi görünüyor dolayısıyla yumurtası da olabilir.
Poposunda şişlik var mı? Hava akımına maruz kaldı mı, üşütmüş olma ihtimaline karşı soruyorum.
İlaç aldım avı ast diye yuvalikta koydum poposunda şişlik yok yani biraz soğuk algınlığı kapılmış öyle dedi kuyruğu niye öyle yapiyo onu anlamadim

İlaç aldım avı ast diye yuvalikta koydum poposunda şişlik yok yani biraz soğuk algınlığı kapılmış öyle dedi kuyruğu niye öyle yapiyo onu anlamadim
Nefes almakta zorlandığı için kuyruğu öyle atıyor işte. Fiziksel bir belirtisi gibi düşünebilirsiniz

Avi ast ilaç değil takviyedir.

Kuşunuz dişiyse yumurta olabilir,poposunu kontrol edin nazikçe,sertlik var mı yumurta görülüyor mu?
Eğer varsa ağzına 1 damla zeytinyağı damlatın poposuna da 1 damla zeytinyağı damlatın ve yumurta çıksın. Eğer yumurta yoksa başka bir problemi olabilir. Solunum için kekik çayı verin bugün. Geçme olmazsa yarın mutlaka kanatlı uzmanı kuş veterinerine götürün.

Avi ast ilaç değil takviyedir.

Kuşunuz dişiyse yumurta olabilir,poposunu kontrol edin nazikçe,sertlik var mı yumurta görülüyor mu?
Eğer varsa ağzına 1 damla zeytinyağı damlatın poposuna da 1 damla zeytinyağı damlatın ve yumurta çıksın. Eğer yumurta yoksa başka bir problemi olabilir. Solunum için kekik çayı verin bugün. Geçme olmazsa yarın mutlaka kanatlı uzmanı kuş veterinerine götürün.

Yumurta yok poposunu kontrol ettim bisey yok kekik çayı ise yararmı bide kuşa bişey olurmu

Yumurta yok poposunu kontrol ettim bisey yok kekik çayı ise yararmı bide kuşa bişey olurmu
İşe yaramayan bir şeyi niye size tavsiye edelim?

Hastaysa tabiiki sıkıntılar yaşayabilir. Kanatlı veterinerine götürün.

Geri