Karadeniz Pet

muhabbet kuşu

MİKAİL

Yeni Üye
arkadaşlar yıllardır muhabbet kuşu besliyorum ama hiç yavru almadım. yeni baştan bir çift almak istiyorum ve hobi amaçlı yavru almak istiyorum. önerileriniz nedir nasıl bir çift kurup napmam gerekir

arkadaşlar yıllardır muhabbet kuşu besliyorum ama hiç yavru almadım. yeni baştan bir çift almak istiyorum ve hobi amaçlı yavru almak istiyorum. önerileriniz nedir nasıl bir çift kurup napmam gerekir
Kesinlikle daha önce yavru alınmış veya ciftlestiğinden emin olunmus bir çifte ihtiyaciniz var. Ne yazik ki eş tutturmak sanıldığı kadar kolay değil. Ozellikle de ev ortaminda elinizde sadece bir kac cift varken.

yıllardır çift halinde besledim yuvada taktım olmadı. en fazla kaç yaşında almam gerekir. daha önce yavru alınmış eve ne kadar sürede alışıp yavru verir

Bende sizinle aynı durumdaydim. Bir kez inat ettiler mi inatlarini yenmek neredeyse imkansız. Bu sebeple yeni bir çift edindim. Daha dogrusu erkegi baska yerden disiyi baska yerden aldım. Yan yana koyar koymaz ciftlesme gerceklesmisti. Olucagi varsa oluyor yoksa cok zor. Yaş olarak benimkiler 1 veya 1.5 yaş civarındalar. Tecrube onemli tabi yaştan ziyade. Eğer tecrubelilerse gittikleri yerde de yüzleri güldürürler. Tabi garantisini veremez kimse.

Ahmet senin çiftleri verelim arkadaşa bol bol yavru alır :)

arkadaşlar siteden bir arkadaşım bana yaşı büyük olmayan yavru alınmış bi kuş versin güvenilir bi alışverişle kurtulalım burda yanlış yapan olmaz

arkadaşlar siteden bir arkadaşım bana yaşı büyük olmayan yavru alınmış bi kuş versin güvenilir bi alışverişle kurtulalım burda yanlış yapan olmaz
Ozelden yazdım size. Merak ettiginiz bir konu olursa wp uzerinden de iletisim kurabiliriz. Foto, video vs. gonderebilirim.