Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yem Önerisi

Taneler daha kolay soyulabilen şekilde besleyici ve vitamin takviyeli oluyor normal yetişkin yemlerine göre

neselikanatlar.net/ var aynı şekilde instagramda da neselikanatlarpetmarket olarak bakabilirsiniz. Yemi kendileri karıştırıyorlar tozsuz ve taze olduğu konusunda baya iddialılar birde yanlış hatırlamıyorsam %35 aspur oranlı bir yem karışımıydı. Bende denemeyi düşünüyorum. Yem arayışında olan arkadaşlara önerimdir.
Hocam sizce yetşkin kuşlr için hangi yem en iyisi isteteceğim fakat bilemiyorum

neselikanatlar.net/ var aynı şekilde instagramda da neselikanatlarpetmarket olarak bakabilirsiniz. Yemi kendileri karıştırıyorlar tozsuz ve taze olduğu konusunda baya iddialılar birde yanlış hatırlamıyorsam %35 aspur oranlı bir yem karışımıydı. Bende denemeyi düşünüyorum. Yem arayışında olan arkadaşlara önerimdir.
Hocam içinde aspur çok olsun istemşyorum çünkü o zaman kuşum sadece aspur yiyor insnın diğer tohumları hep dağıtıyor yinede bakacağım siteye

Taneler daha kolay soyulabilen şekilde besleyici ve vitamin takviyeli oluyor normal yetişkin yemlerine göre
Yani yem kırmasın da şu an hiçbir şekilde sorun yok yani her şekilde yani kolay kolay yiyor dediğiniz gibi vitamin takviyeleri ise yetişkin kuşlara da almamız mantıklı olmaz mı o zaman eğer vitamin takviyeli ise dediğiniz gibi

Geri