Karadeniz Pet

Mavişim Zehirli çiçeği biraz kemirdi yedi sonrasında sürekli ağzını acıp kapatıyor

Eyyüp CAN

Yeni Üye
Ben Kafesini temizlerken oda oda da uçuyordu ve sonra baktım ki zehirli oda süs çiçeğinin üstünde yapragını yiyo hemen kalktım onu ordan aldım ve sonra farkettim ki sürekli ağzını açıp kapatıyor ne gibi önlem almam gerekiyor :(

Zehirli Derken Nasıl Bir Zehir Geçici Olabilir Gagasını Filan Yıkayın Olmazsa Kendiliğinden Geçer Diye Düşünüyorum Ama

[MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] benim profil resmimdeki kuşun çıktığı ağaç işte

Benimki kuslarda agizlarini acip kapatiyorlar surekli ve agizlari acik nefes alip veriyorlar.Sanirim cicekle alakali degildir..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] benim profil resmimdeki kuşun çıktığı ağaç işte

Yani İnsan Vucuduna Öldürücü Kör Edici Yada Ne Bileyim Kan Yoluyla Kalp Atişini Etkilemesi Gibi Zehir Belirtileri Yoksa İnsan Üzerinde Kuşada Bişey yapacağini Sanmıyorum Diyorum Ben

bende ayni cicekten almak istedim ama kuslar yuzunden vazgecmistim. difenbahya sanirim o. insanlara zarar verebiliyosa kucucuk kusa da zarar verebilir diye dusunuyorum. evde olan ciceklere dikkat edin. o cicegi baska bi odaya falan alin. kuslar bi kere alisinca surekli gidiyo cicege yemek icin. o yuzden zehirli cicekleri ya aticaksiniz ya da baska odaya koyacaksiniz ki ulasmasin. bi iki kemirdiyse, hemen gorup aldiysaniz bisey olmaz sanirim. dilini tahris edebilir, belki yedigi bitkiyi kusabilir. gozlemleyin bakalim biraz. veteriner bulabikirseniz goturun

Geri