Karadeniz Pet

Mantar mı bu?

Ben yazmıştım ama bağlantıda bir sıkıntı oldu sanırım, mesaj gitmemiş. Arkadaş açıklamayı yapmış. Dün bir fotoğrafta siyah dışkı görmüştüm, tekrar o şekilde dışkı yapıyor mu?

Ben yazmıştım ama bağlantıda bir sıkıntı oldu sanırım, mesaj gitmemiş. Arkadaş açıklamayı yapmış. Dün bir fotoğrafta siyah dışkı görmüştüm, tekrar o şekilde dışkı yapıyor mu?

6A4A6212-F7E3-4159-9641-20765111E02B.jpeg
F21B5AC0-11B0-4E94-AC90-6028CF43E56A.jpeg

Dışkı fotoğrafı en kısa zamanda paylaşacağım. Soldaki yeşilin mantar durumu nasıl. Vazelin uyguluyoruz ama geçmiyor sanırım. He bide yeni farkettim 1 tırnağı yok parmaklarda. Biyeri takıldı koptu mu veya neden olabilir?

Son düzenleme:
1. Tedaviye başladınız mı?
2. Ayaklarına mantar kremi sürüyor musunuz?

1. Tedaviye başladınız mı?
2. Ayaklarına mantar kremi sürüyor musunuz?
4 gün oluyor tedaviye başlayalı, ayaklarına ve gaga çevresine vazelin sürüyorum 6 saatte bir. Şuan biraz hareketlendi ikiside. Tek sorun mantar kaldı sanıyorum. Dışkısını gece paylaşacağım. Fotoğrafta görüldüğü kadarıyla yeşillinin mantarı ne seviyeye geldi görebiliyor musunuz?

Fotoğrafta pek bir şey görünmüyor ama her ihtimale karşı hafta sonuna kadar sürmeye devam edin. Yalnız tüyleri yapışmış, sebebini biliyor musunuz?

Fotoğrafta pek bir şey görünmüyor ama her ihtimale karşı hafta sonuna kadar sürmeye devam edin. Yalnız tüyleri yapışmış, sebebini biliyor musunuz?
Onu ben soracaktım, sarının tüyleri çok güzel ama yeşillinin tüyleri zayıf ve yapışık dökülmüş gibi. Gaga çevresindeki tüylere vazelin değiyor sürerken o tamamda vücut tüyleri neden öyle acaba.

Aklıma ilk gelen ilaç verirken üzerine damlaması veya mantardan şüphelendiğimiz için kusması

Aklıma ilk gelen ilaç verirken üzerine damlaması veya mantardan şüphelendiğimiz için kusması
Ne yapmalıyım. Nasıl bir yol izleyeyim. Ben en iyisi gece size dışkısını paylaşayım ona göre yönlendirin. Hayvana eziyet oluyor iyileştirelim derken. Moral ev halkında 0 dı biraz uçmaya ötmeye başlayınca bizde kendimize geldik.

benim oğlana vazelin sürdüm geçti,şimdi diğer yanında küçük bir parça var orayada vazelin sürüyorum, krem sürdükten sonra hep kaşınıyor ve bir sürü tüy döküyor,sanırım benim oğlan ergenliğe geçtiği için olabilir diye düşünüyorum

@Selçuk YÜKSEL Dışkı analizi yapma imkanınız var mı? Süleyman bey müsait değil galiba.

Fungostatin’i 7 gün kullanın. Probiyotik ve vitamin desteği de verin. Şuan düzelme var gibi. Bir dışkısını yapar yapmaz çekin paylaşın. Kurumadan yani.

Fungostatin’i 7 gün kullanın. Probiyotik ve vitamin desteği de verin. Şuan düzelme var gibi. Bir dışkısını yapar yapmaz çekin paylaşın. Kurumadan yani.
Probiyotik nedir? Hangi marka almalıyım? Nasıl kullanmalıyım? Şuan vitamin var suyuna damlatıyorum. Ama probiyotik hakkında bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Herhangi bir marka olabilir. Diazyme 256 olabilir mesela. Veterinerlerde de bulunur internetten sipariş de edebilirsiniz.

Geri