Karadeniz Pet

Kuşumun geçmeyen ishali

Kuşumun dışkısı hastalıklımı

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    929.8 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    649.5 KB · Görüntüleme: 19
Bunun için teşekkür ederim e coliyi araştıracağım iyi günler👍

Merhabalar kuşum biraz ötmeye ve uyuklaması biraz geçti dışkısıda biraz değişti

Dışkısının son durumu sarılıklar yem kırıntıları dışkı koyu yeşil açık yeşil arası bir renk ve biraz katılaşmış sıvıdan

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    793.7 KB · Görüntüleme: 16
  • image.jpg
    image.jpg
    997.8 KB · Görüntüleme: 20
Merhabalar ben sultan papağını almayı düşündüm kuşumdan sultan papağınıma hastalık bulaşırmı kuşuma arkadaş olsun istedim

Saolun galiba benim kuşum yakın zamanda gidecek karnına dokununca göğüs kemiği hisediliyor galiba kuruması var allah korusunda öyle düşünüyorum🥲🙏

Saolun galiba benim kuşum yakın zamanda gidecek karnına dokununca göğüs kemiği hisediliyor galiba kuruması var allah korusunda öyle düşünüyorum🥲🙏
Çıkmadık candan ümit kesilmez. E coli dışkılarına benziyor demişim ona yönelik bir girişim oldı mu?

Veterinerin verdiği antibiyotikle tüm hastalıklarını ishalini ve sindirimlerini düzenler dedi ve biraz sanki iyi oldu ama bilmem bugün birtane dışkısını katı ve normal yaptı

Veterinerin verdiği antibiyotikle tüm hastalıklarını ishalini ve sindirimlerini düzenler dedi ve biraz sanki iyi oldu ama bilmem bugün birtane dışkısını katı ve normal yaptı
Hemen düzelmesi beklenemez zaten. Biraz daha vakit feçmesi gerekir. Kafes dışına çıkartıp çok yormayın. Kafesinde dinlensin.
Ve sultan p. La ayrı kafeste olurlarmı?
Şu an almanızı tavsiye etmem. Hali hazırda evde hasta bir kuş varken...

Merhabalar kuşum çok iyileşti kakası çok değişti

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    964.8 KB · Görüntüleme: 16
Geri