Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı bembeyaz neredeyse hiç yeşillik yok gibi ve katı hamur gibi bu neden olur acaba?

20200405-190747

20200405-190827

Daha önceki dışkıları çok daha beyaz ve katıydı şu an yeşile dönmeye başlamış. Dışkılar bu şekilde. Şu an tüy dökümü çok fazla haricinde hastalığa dair belirtisi yok ama bilemedim..
Su anki diskilari fena degil.sarimsakli su yapip kusa verebilirsin. Pankreas sorununa iyi geliyor sarimsakli su.durum tekrardan beyaz diskiya gelirse yazarsiniz yardimci oluruz.

Kuşlarınıza sirkeli su verirken cam şişede satılan kaliteli elma sirkesi verin.Kesinlikle 3 küçük damlayı geçmeyin.Bu şekilde damlalık kullana bilirsiniz.
Transparent-E-Liquide-Essential-Oil-Bottle-Dropper.jpg

Su anki diskilari fena degil.sarimsakli su yapip kusa verebilirsin. Pankreas sorununa iyi geliyor sarimsakli su.durum tekrardan beyaz diskiya gelirse yazarsiniz yardimci oluruz.
Onu okumuştum burada akşam 12 gibi koyup öğlen 12 gibi verecektim zaten yazdığınız iyi oldu. Teşekkür ederim ilginiz için.

Kuşlarınıza sirkeli su verirken cam şişede satılan kaliteli elma sirkesi verin.Kesinlikle 3 küçük damlayı geçmeyin.Bu şekilde damlalık kullana bilirsiniz.
Transparent-E-Liquide-Essential-Oil-Bottle-Dropper.jpg
Bir daha kuşuma bir şey verirken 40 kere düşüneceğim ve artık kesinlikle ucuza kaçmayıp en kaliteli ürünlere yöneleceğim. İlginiz için teşekkürler.

Geri