Karadeniz Pet

Kuşum yürürken topallıyo

Yunus Emre Çil

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum bi anda uçtu yerden sanırım ayağımın altına geldi fakat bir şey hissetmedim uçtu hemen sonra yanına gittim topallıyordu yürürken
Uçtu fakat inerken yere normal rahat bir sekilde iniyor sadece yürürken sadece topalliyor ve fazla zıplayamıyor sol ayağı topallıyor sadece ayağını karnına falanda çekmedi yanımda uyuyo şuan.ne olmuştur lütfen yardım edin

Fotoğraf veya video atabilirseniz daha iyi olur fakat eminseniz kuştan anlayan bir veterinere götürmenizde fayda var.

ayağı kırılmış olabilir tut topalliyan ayagina dokununca bağırırsa huzursuz olursa sorun vardır bir veterinere götürmekte fayda var veya kustan anlayan birine

ayağı kırılmış olabilir tut topalliyan ayagina dokununca bağırırsa huzursuz olursa sorun vardır bir veterinere götürmekte fayda var veya kustan anlayan birine
İncinmiş olamazmı oyuncaklarına topalladığı ayagını atiyor ama sadece yururken topalliyor uçuyor yemek yiypr tabaktan elimi falan kavrıyo ayağıyla ölmez değilmi onu cok seviyorum

İncilmiş olma ihtimali vardır ama fotoğraf atabilirseniz daha net yardımcı olunabilir kim ne diyebilir ki görmeden

İncinmiş olamazmı oyuncaklarına topalladığı ayagını atiyor ama sadece yururken topalliyor uçuyor yemek yiypr tabaktan elimi falan kavrıyo ayağıyla ölmez değilmi onu cok seviyorum
eğer kırıldıysa ölebilir büyük olasılıkla alçı gerekır yarın götür veterınere ayağı tüle takılmısolabılır tül takma kafese takılır kırar ayagını .. veterınere götur eger halsızze yem yıyormu yanı gunluk hayata etkısı varmı ayagı kısılmıs olabılır yada parmagı

eğer kırıldıysa ölebilir büyük olasılıkla alçı gerekır yarın götür veterınere ayağı tüle takılmısolabılır tül takma kafese takılır kırar ayagını .. veterınere götur eger halsızze yem yıyormu yanı gunluk hayata etkısı varmı ayagı kısılmıs olabılır yada parmagı
Yem yiyor oyunda oynuyor yanima falan gelio sadece yürürken ve zıplarken zorluk çekiyor

Geri