Karadeniz Pet

Kuşum sallabaş oldu galiba

Tamam, probiyotik ve multivitamin takviyesinden sonra 2,3 gün normal su verin.
Bu arada dediğim gibi korkumu maruz görün. Eğer vitaminden ve probiyotikten sonra direk başlamamız gerekse başlarım ben sadece bir şey olucak diye korkuyorum.

Bu arada dediğim gibi korkumu maruz görün. Eğer vitaminden ve probiyotikten sonra direk başlamamız gerekse başlarım ben sadece bir şey olucak diye korkuyorum.
Anliyorum sizi, 2 gun normal su verelim

IMG_20201219_190336.jpg
IMG_20201219_190342.jpg

Kuşun sağ ayağı bu şekilde yara olmuş ve ayakları hafiften şişmiş

Eczaneden hirudoid forte alın. Günde 2 kez ayağına sürün. Ve de kuşun yemindeki yulaf ve aspur miktarını arttırın. İlaca başlamayalım bir süre.
Evde trosyd krem ve terramycin var pazartesi o ilacı alana kadar bir işe yarar mı ? Birde hayvan doğru düzgün yürüyemez oldu. Dün akşam saat 1.30 civarlarında sağına ve soluna devrildi sabahı zor ettim bir şey olcak diye. Ne dengesi kaldı ne de hali elime aldığımda bağıran kuş şuan sesini çıkarmıyor.

Evde trosyd krem ve terramycin var pazartesi o ilacı alana kadar bir işe yarar mı ? Birde hayvan doğru düzgün yürüyemez oldu. Dün akşam saat 1.30 civarlarında sağına ve soluna devrildi sabahı zor ettim bir şey olcak diye. Ne dengesi kaldı ne de hali elime aldığımda bağıran kuş şuan sesini çıkarmıyor.
Terramycin sürün o zaman. Denge problemi salmonella ve sinir sistemine bağlı durumlarda oluyor, bizim elimizden bu kadar geliyor.

Terramycin sürün o zaman. Denge problemi salmonella ve sinir sistemine bağlı durumlarda oluyor, bizim elimizden bu kadar geliyor.
Tamamdir ben hemen sürücem terramycini.ben sadece sizi bilgilendirmek için yazdım yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Siz elinizden geleni yapıyorsunuz hakkını ödeyemem. Kafasını çarpması sonucu böyle birşey olabilir mi ? Çünkü dediğim gibi ilk başta uçarken sıkıntılı uçuyordu o esnada da duramadığı için duvara tosluyordu.

Tamamdir ben hemen sürücem terramycini.ben sadece sizi bilgilendirmek için yazdım yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Siz elinizden geleni yapıyorsunuz hakkını ödeyemem. Kafasını çarpması sonucu böyle birşey olabilir mi ? Çünkü dediğim gibi ilk başta uçarken sıkıntılı uçuyordu o esnada da duramadığı için duvara tosluyordu.
Ayaklarını zor kaldırıyor gibi halsizliğinden büyük ihtimal

tünek ne kullanılorsunuz? Belki denğede duramaığı için eliyle tüneği sıkmaktan yara yapmıştır

Evde biraz kalın ip varsa tüneğe komple dolayın daha rahat tutunur hem

İnternette bazı videolara salabaş tedavisi boyundan kan akıtmak diyorlar o doğrumu ki acaba deneyen var mı merak ettim

İnternette bazı videolara salabaş tedavisi boyundan kan akıtmak diyorlar o doğrumu ki acaba deneyen var mı merak ettim
Bu güvercinlerde yapılıyor. Muhabbetlerde böyle birşey söz konusu bile değil :)

evet belki aynıdır tedavisi diye onları izledim biri yorum yazmış saten doğru değil diye
Ben asla ve asla yapamam ama insan bazen mecbur kalıyor demek ki
Biri videonun altına bu yorumu yazmış

Ekli dosyalar

• 8A898688-CF74-4394-8BC1-8988F41530D1.jpeg
    8A898688-CF74-4394-8BC1-8988F41530D1.jpeg
    179.9 KB · Görüntüleme: 19
İlaçlar etki etmezse eğer, çarpmadan dolayı da olabilir, o zaman kan dolaşımını kolaylaştırmak için bebek aspirini kullanılabilir ama kesin sonuç alınmaz, veteriner kontrolü şart olur.

Dokudaki kararma artar yada yayılır ise veterinere gitmeyi ihmal etmeyiniz kan akışının o dokulara gitmemesi sebebi ile kararma ve doku kaybı görülebiliyor.
Yemlikte durmak için çok çabalıyor o sırada dengede duramadığından düşüyor büyük ihtimal düşerken ayağı oraya sürtündü ondan yara oldu. Az önce fark ettim sürekli ordan düştüğünü ama ayaktaki şişlik ondan mıdır bilemem

Geri