Karadeniz Pet

KUŞUM KUSTU VE HALSİZ

anladım bir de arada vermemiz gereken vitaminler nedir yardımcı olabilir misiniz yem vitamin dal darı vs alacağım da
Vitaminler kuşların bağışıklığını destekler, sağlıklı olmalarını destekler. Ben polivit multivitamin öneriyorum. Eczanelerden alabilirsiniz. Dal darı olarak ta açık olanları almayın kapalı paket olanları alın. Haftada 1 dal darı haftada 1 vitamin ve haftada 1 probiyotik takviyesi yapabilirsiniz düzenli olarak. :)

Vitaminler kuşların bağışıklığını destekler, sağlıklı olmalarını destekler. Ben polivit multivitamin öneriyorum. Eczanelerden alabilirsiniz. Dal darı olarak ta açık olanları almayın kapalı paket olanları alın. Haftada 1 dal darı haftada 1 vitamin ve haftada 1 probiyotik takviyesi yapabilirsiniz düzenli olarak. :)
probiyotik takviyesini nasıl yapabilirim

Dışkılar fena değil, hal hareketleri nasıl, keyfi nasıl, iştahı nasıl
ilk günküne göre çok bariz değişiklik var hareketlerinde eski hırçınlığına geri döndü, yemesi güzel sadece 1 aydır olduğu gibi fazla uyuyor.

ilk günküne göre çok bariz değişiklik var hareketlerinde eski hırçınlığına geri döndü, yemesi güzel sadece 1 aydır olduğu gibi fazla uyuyor.
Tm tedaviye devam edin, inşallah iyileşecek.

bu akşam 4. suyunu vereceğim dün bugüne göre daha iyiydi
Siz bu günden sonra 1 gün ilaçlı su 1 gün normal su yapın bu şekil 3 uygulama yapın. Zaten bunu yaptıktan sonra tedavi 1 hafta oluyor.

Geri