Karadeniz Pet

Kuşum kaşınıyor kanatlarını açıyor

byzbyz

Yeni Üye
Günaydın arkadaşlar muhabbet kuşum sürekli tüylerinin arasını ve ayaklarını kaşıyor. Birde kanatlarının arasını açıyor soluklanıyor. Bulunduğu ortam öyle çok sıcakta değil. Daha önce ayaklarında mantar olabilir diye trosyd krem önerilmişti. Onu sürünce rahatlıyor 1-2 gün kaşıntısı olmuyor sonraki günlerde tekrar başlıyor. Videosunu sayfaya yükleyemediğimden YouTube’a attım oradan detaylı izleyip yardımcı olabilir misiniz 🙏🏻

Bana kaşıntıları normal geldi. Benim oğlumda ayaklarını çok sık temizler törpüler bu olağan bir şey. Sadece ortam sıcak değil demişsiniz ama size sıcak gelmeyen onlara sıcak gelebilir. Yani kanat açması sıcakladığından dolayı geldi bana. Oda ısısı kaç derece acaba. Birde temiz peçeteye yeni yapılmış dışkı fotosu görelim.

Teşekkür ederim ya içime bi su serpildi hastalığı hala iyileşmedi diye düşünüyordum. Sürekli hasta olduğunu düşünüp panikliyorum. Peteğin önüne koyuyoruz sürekli sanırım o yüzden sıcaklanıyor hastalık zamanlarından kalma bi alışkanlık Buda. Tüneğide değiştiririm tabi ☺️ Bilmiyorum çoğu şeyi burada yanıtlara baka baka öğreniyorum çok teşekkür ederim 💕🙏🏻

Teşekkür ederim ya içime bi su serpildi hastalığı hala iyileşmedi diye düşünüyordum. Sürekli hasta olduğunu düşünüp panikliyorum. Peteğin önüne koyuyoruz sürekli sanırım o yüzden sıcaklanıyor hastalık zamanlarından kalma bi alışkanlık Buda. Tüneğide değiştiririm tabi ☺️ Bilmiyorum çoğu şeyi burada yanıtlara baka baka öğreniyorum çok teşekkür ederim 💕🙏🏻
Aslında tül de önermiyoruz. Tırnak yaralanmalarına sebebiyet verebiliyor.
Esmerimizin keyfi yerinde paniklemeyin 🙂

Rica ederiz, aklınıza takılanları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz 🌺

Geri