Karadeniz Pet

kuşum hasta mı oldu?

elfdmrcn

Yeni Üye
merhaba, kuşum az yiyen ve tüy hastalığı olan bir kuş.normalde yemek yemiyordu biz versele laga maması sıkıyorduk. Bayram için Ankara'ya gittiğimizde yemeye başladı ve tüyleri düzelir gibi oldu ama benim okulum için şehrimize döndüğümüzde yemesi azaldı yine de tam anlamıyla sıfırlanmadı yine akşamları kursağını doldurabiliyordu.fakat dunden beridir asla bir şey yediremiyoruz.normalde patatese bayilirdi ama onu bile tam yemedi kursağını azıcık doldurdu. Bugün de sürekli ama sürekli uyudu. Bu hastalık uyuması değil diye düşünüyorum çünkü uyanınca konuştu dolaştı ve keyfi yerindeydi ama neden bir anda yemeyi kesti anlayamadik.fındık fıstık yemeyi de severdi ama ondan da pek yemedi.gırtlağı şiş gibi biz şırınga soktuğumuz için olduğunu düşünüp mamayı kestik zaten kafasını kaldırınca şişlik gidiyor ama normal dururken hala var. Ne yapmalıyız sizce kuşumu kaybetmek istemiyorum.

Veteriner hekime gitmeniz doğru olur.
Ankara veteriner
Kavaklıdere Veteriner Kliniği
Pet Care Veteriner Kliniği,
Monovet Veteriner Tıp Merkezi,
Happy Veteriner Kliniği,
VetCo Veteriner Kliniği,
Uğur Pet Veteriner Kliniği tavsiye edilmiş. Buraları bir araştırın,kanatlı hekimi olup olmadıklarını öğrenin,ona göre hareket edersiniz.

Veteriner hekime gitmeniz doğru olur.
Ankara veteriner
Kavaklıdere Veteriner Kliniği
Pet Care Veteriner Kliniği,
Monovet Veteriner Tıp Merkezi,
Happy Veteriner Kliniği,
VetCo Veteriner Kliniği,
Uğur Pet Veteriner Kliniği tavsiye edilmiş. Buraları bir araştırın,kanatlı hekimi olup olmadıklarını öğrenin,ona göre hareket edersiniz.
Bizim kuşa vinegar ginget verdi suyuna damlatım diyor sizce güvenilirmi anlıyorsanız kuştan

Bizim kuşa vinegar ginget verdi suyuna damlatım diyor sizce güvenilirmi anlıyorsanız kuştan
Vinegar sirke,ginger zencefil demek yani zencefil sirkesi. Kuşlar için sirke tavsiye edilmiyor kullanmayınız. Kanatlı hekimi bulun kuşunuzda hastalık varsa,kuşlardan anlamayanlara gitmeyin.