Karadeniz Pet

Kuşum çok durgun ve ishal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu marul hayvanı nasıl bu hale getirir anlamadım ben...

kuş ishal olunca felç olmaz.sadece ishal olur.interntten amin forte b adlı takviyeyi alın .

Arkadaşlar benim yüzümden.. Akşam verdiğim maruldan ishal olmus hayvan.. durumu kritikmiş atlatırsa 2-3 güne atlatır demiş veteriner. Ayakları tutuyormus dua edin iyileşsin. 😢😢
İyilesir merak etme vitamin al bide kus kumu falan al ona sindirimi kolaylaşır canım suyuna vitamin koy yada sirke

Bilmiyorum esimde bana kızdı neden verdin diye ama hep verirdim sadece dışarıdan gelmiş olması şüphe uyandırdı..
Marul bozuk muydu acaba bilmiyorum yada pisti her neyse dikkat et haslanmıs yumurta veriyorum ben severek yiyor havuc falan kendim evde hazirliyorum arastiriyorum tabi kafama gore vermiyom 😊

Ekli dosyalar

• E3522911-648A-44C9-BA71-534391ACEEDF.jpeg
    E3522911-648A-44C9-BA71-534391ACEEDF.jpeg
    597.6 KB · Görüntüleme: 4
İlaçları verdik iğneyle ağzına... Birazdan suyunu vercem on damla sürekli uyuyor :(

Eşim öğrenmiş zaten biri antibiyotikti diğerini unıttum. Bide suyu kaynatıcaz soğuyunca şırıngayla on damla verilcek. Kendimi çok suçlu hissediyorum 😢
anbiyotiğin türü ömeli kimi solunum kimi bakteriler için.kendinizi suçlu hissetmeyin bilerek yapmadınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri