Karadeniz Pet

Kuşum bana kur mu yapıyor ? :D

Ethemkvnc

Yeni Üye
Herkese iyi forumlar bu gün değişik bir olay yaşadım. Kuşumu alalı daha 1.5 hafta oldu. Ama çok alışkınız. Sabah uyandim direkt kafesini acıtim üstüme atladi zaten. Hep ötüyordu. Sonra parmağındayken yanaklarini gagasini sevmeye başladım. Hep gagasini severim. Sonra değişik sesler çıkardı yani değişikderken mutluykenki gibi veya çiftleşme sesi kafasini falan salladi ve sonra kustu :D başka yere koyuyorum yine üstüme atlıyor. acaba bana kur mu yapiyor. Daha 2 aylık olması lazim normal bir durum mu ?

Herkese iyi forumlar bu gün değişik bir olay yaşadım. Kuşumu alalı daha 1.5 hafta oldu. Ama çok alışkınız. Sabah uyandim direkt kafesini acıtim üstüme atladi zaten. Hep ötüyordu. Sonra parmağındayken yanaklarini gagasini sevmeye başladım. Hep gagasini severim. Sonra değişik sesler çıkardı yani değişikderken mutluykenki gibi veya çiftleşme sesi kafasini falan salladi ve sonra kustu :D başka yere koyuyorum yine üstüme atlıyor. acaba bana kur mu yapiyor. Daha 2 aylık olması lazim normal bir durum mu ?
Maşallah diyelim 1.5 haftada güzel alışmış. Oyun oynuyor, farkında iseniz gözbebekleri de büyüyüp küçülür. Sizinle oynamaktan mutluluk, heyecan duyuyor o yüzden bu şekilde bir davranış gösteriyor :)

Sabah sabah güne güzel başladım o zaman :D teşekür ederiim. Elimde sırt üstü uyuyacak kadar güveniyor :d Maşallah

Ekli dosyalar

• IMG_20191125_191007.jpg
    IMG_20191125_191007.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 63
Masallah cok tatlı bi kuş..
Bence sizi çok seviyor ve güveni tam :)