Karadeniz Pet

kuşum astım oldu

aichuq

Yeni Üye
tedaviye yeni başladık fakat nefes alıp vermesi çok zorluyor onu nefesini rahatlatmak için ne yapabilirim

götür o hayvan içİn değer hayvan açı çekiyor bekle bilgili kişileri yönlendiriyorum.

ağzından kan gelmeye başladı hocam yem kusuyor sürekli nefes alması çok güçleşti en yakın veteriner 1.5 2 saat kadar uzak ve oraya kadar
evde pek yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. veterinere götürmek en saglıklısı olur. umarim yetiştirebilirsiniz

nefes alması iyice zorlaştı video atamıyorum büyük dosya diyor fakat son anlarında gibi duruyor dayanacak hali kalmadı gibi gelişme olursa buraya yazarım zaman ayırdığınız için teşekkür ederim iyi akşamlar

nefes alması iyice zorlaştı video atamıyorum büyük dosya diyor fakat son anlarında gibi duruyor dayanacak hali kalmadı gibi gelişme olursa buraya yazarım zaman ayırdığınız için teşekkür ederim iyi akşamlar
videoyu youtubeye yükleyip linkini atabilirsiniz. çok geçmiş olsun🙁

hangi ilde oturyosunuz

Geri