Karadeniz Pet

Konya ici elden teslim yerli yavrular

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslar konuyu ilan sayfasina acmaya calistim resim yukleyemedim o yuzden burdan aciyorum. Konya karatayda gelip alana elden teslim 2.kulucka yavrulari uygun ucrete sahiplendiricem. 3 u yeme dusmus durumda. (1 tanesi ilk kuluckadan 3 aylik konusmaya egilimli erkek ele omuza alisik kacmaz isirmaz masallah. Kuyrugu kafesi kucuk oldugu icin tellere surtunmekten az sacaklandi fakat uygun kafese konulursa 1 2 aya duzetler.) Digerlerinin cinsiyeti tam belli olmasada 2 disi 2 erkek duruyor. Toplam 5 yavru var.

Ekli dosyalar

• 20180924_120555.jpg
    20180924_120555.jpg
    752.6 KB · Görüntüleme: 20
20181030_085324.jpg
20181030_090434.png
iki beyaz kanat arasi ve gogus alti ucuk mavi. bunlardan biri ilk kuluckadan 3 aylik. Digerler 2 si gri kanat gok mavi.

Ekli dosyalar

• 20181030_085211.jpg
    20181030_085211.jpg
    4.6 MB · Görüntüleme: 22
çok tatlılar :)

Masallah kucukluklerini bilirim :p vallahi yakin olsaydik alirdim bir erkek benim disiyle ne guzel olurdu cok saglikli gorunuyorlar degerini bilecek olanlar alir umarim zaten satildigindada ucret tamamen anne ile babaya yatiriliyor yem mama vs olarak geri donuyor :D bu arada benim disi ile aramda cok guzel bir bag olustu devamli onunla ilgilrneyim istiyor hatta bana yem bile veriyor gerci yedigini kusuyor ama olsun :D acaba bendemi yediklerimi ikram etmeliyim :D

Masallah kucukluklerini bilirim :p vallahi yakin olsaydik alirdim bir erkek benim disiyle ne guzel olurdu cok saglikli gorunuyorlar degerini bilecek olanlar alir umarim zaten satildigindada ucret tamamen anne ile babaya yatiriliyor yem mama vs olarak geri donuyor :D bu arada benim disi ile aramda cok guzel bir bag olustu devamli onunla ilgilrneyim istiyor hatta bana yem bile veriyor gerci yedigini kusuyor ama olsun :D acaba bendemi yediklerimi ikram etmeliyim :D
:D ilk ciktigi gunu bilirsinnnn.buyuduler artik gercekten kendi iclerinde kisir dongudeler yavrular satiliyo anneye babaya yem olarak geri donuyor. Odedigim elektrik faturasida bana cabasi kaliyor. Masallah bak iyiki disiyi satmadin yada yanina erkek almadin. Boyle devam edinn masallah masallah :D

Geri