Karadeniz Pet

Kabarık ve kuyruğunu sallıyor

Baytril ölçüsünde verirseniz düzeltir. İlaçla birlikte vitamin de kullanın probiyotik de. Ama vitaformu neden verdi anlayamadım. Antibiyotik + vitamindir. Baytrilin yanında gereği yok yani.

Ölçüsünde derken Selçuk bey? 2.5cc küçük bir enjektör ilaç kullanımı 3 çizgi şeklinde bu şekilde 3-4 vermek ile faydasını görebilir miyiz yoksa Baytril i flakonu TEM’in edip kullanmalı mıyım?
Ticari amaçla yapmış olabilir insanlar şaşırmış.

Mikostatin flagly gibi ilaçlar hastalıklar yüzünden elimde mevcut. Şimdi solunum yolu enfeksiyonu geçiriyoruz bundan sonra da karşılaşabiliriz belki de Baytril TEM’in etmeli miyim?
Sorduğum da direk sarmaşıklarını ya da ellerinde olmadıklarını söylüyorlar Farklı tedavilere yönlendiriyorlar eczanelerde de bulamadım size danışmak istedim

Selçuk bey vitamin olarak sıvı formda apexisol damla vitamin var. Bunu normal kullanımı suluğa 10 damla şeklinde bunu kullanabilir miyim? Bu arada Vitalis sipariş verdim internet üzerinden elime ulaştığım da kullanmalı mıyım? Probiyotik olarak kuru maya kullanıyorum ilaçlarla birlikte aynı anda kullanmada sakınca var mıdır normalde 1 çay kaşığı koyuyorum suluğa şimdi ölçüyü nasıl yapalımn

Antibiyotikle birlikte kuru maya katmayın. Profesyonel bir probiyotik yoksa katmayın daha iyi. Tedaviden sonra katarsınız. Baytril % 2.5 temin edebilirsiniz. Elinizdeki vitamin de olur. Çeyrek suluk ilaç hazırlayıp çeyrek dozda ilaç ve vitamin katarsınız. Örneğin bitamini 10 damla yerine 4 damla gibi.

Takriben fiyat aralığı nedir bileğiniz var mı Selçuk bey bu ilaçların Baytril eritrom vs genellikle olmadığını satmadıklarını söylediler satana denk gelirsekte uçurum olacak fiyatlar ödemek istemem

Veterinerler bu durumları oldukça kendi işlerine gelen şekilde kullanmaktalar

Geri