Karadeniz Pet

İlk kuluçkalarımızın son yavruları.

cengiz

Emektar Üye
image.jpeg
image.jpeg
İlk kuluçkaların son yavruları 1 hafta içinde yeme düşerler. Umarım albino erkektir:) Maşallah

Masallah genelde albino ve lutinolar dişi cikiyor insallah soylediginiz gibi erkek olur saglikla buyusun ufakliklar

Maşallah. Güzel yerli yavrular. Sağlıklı ömürleri olur inş.

Bu yavrucukların babaları öldüğü için anneleri baktı biraz geç büyüdüler ve bakımsız kaldılar bundan dolayı. Ben takviye yapmak istemedim anneler baktığı için.

Maşallah sağlıkla yeme düşsünler inşaallah

Maşallah bereketli üretimler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah çok güzeller cengiz bey Salma kafeslerinizi merak ediyorum imkan varsa kısa bir video çekip bizimle paylaşırsanız memnun olurum :)

Maşallah çok güzeller cengiz bey Salma kafeslerinizi merak ediyorum imkan varsa kısa bir video çekip bizimle paylaşırsanız memnun olurum :)
Süleyman bey yarın paylaşırım su anda üretimhanemde değilim yarın geçebilirim ancak. Tesekkürler güzel Dilek'leriniz için

Cengiz bey maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun çok tatlı yavrular :) Tek kuluçkadan mi çıktı bu üç minik de? :) Dilerim albinonuz erkektir bi mutluluk daha yaşarsınız :)

Cengiz bey maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun çok tatlı yavrular :) Tek kuluçkadan mi çıktı bu üç minik de? :) Dilerim albinonuz erkektir bi mutluluk daha yaşarsınız :)
Tesekkürler Fatih bey 2 farklı kuluçka albino ve lutino bir diğer mavis farklı ama babaları aynı anneleri farklı. :D

Tesekkürler Fatih bey 2 farklı kuluçka albino ve lutino bir diğer mavis farklı ama babaları aynı anneleri farklı. :D

Maşallah babaya hızlı çıkmış :) Peki sormak istediğim bişey var. Kuşlarınızı bu dönemde nasıl tuttunuz? Bir kafeste kaç kız kaç erkek ve anlaşan çiftleri ayırmayip salmada mı yuvalık bulundurdunuz? Yani kısacası sohle sorayım bir erkek iki dişi nasıl oldu ikisini de nasıl besledi kafeste kavgalar yaşanmadı mı? Bende de çok aktif bir erkek var da diğer erkek geçimsiz. Acaba iki dişi aktif erkekle nasıl olur diyorum.

Geri