Karadeniz Pet

İlk Günden Çiftleşme

Pamuk0606

Yeni Üye
Arkadaşlar evdeki erkek kuşuma yeni dişi aldım eve getirdim , ilk gün dişiyi arada bölme olan erkeği görecek şekilde salma kafese koydum . Ertesi gün ise birleştirdiğim gibi 1 dk sürmedi dişi kuyruğunu kaldırdı ve çiftleşme oldu . Sorum şu ki 2-3 gün geçti daha çiftleşme olmadı sebebi nedir acaba . Fotolar az önce çekildi uyuyorlardı ışığı açıp çektim . Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar .
40364
40365
40366

Cevap gelmemiş yardımcı olayım.
Öncelikle kuş fotoğraftan da anlaşilacagi üzere hamile ce yumurtasından sonra tekrar tekrar çiftleşerek yeni yumurtalar yapacak beklemenizde yarar var.
Teşekkürler...

Cevap gelmemiş yardımcı olayım.
Öncelikle kuş fotoğraftan da anlaşilacagi üzere hamile ce yumurtasından sonra tekrar tekrar çiftleşerek yeni yumurtalar yapacak beklemenizde yarar var.
Teşekkürler...

Öncelikle cevap için teşekkürler . Usta 5 Ağustosta gördüm çiftleşmeyi daha da görmedim yumurta falan da gelmedi . Kuşun bu fotosu uyurken çekildiği için bana kabarık geldi , şuan için hani ben belirti göremedim kuyruk normal poposunda şişlik yok . Kızışma için 2 günde bir mama versem uygun olur mu yağlanma sorunu yaşar mıyım

Sıkıntı olmaz sanırım birbirlerine ilgileri nasil?
Nekton E , kenevir tohumu , keçi boynuzu tozu öneririm faydalari çok kizişmaya, eğer hazir mama istiyorsaniz tanidiğim bir sayfa var.
Facebook / Muhabbet Kuşu Üretimi Ankara
Adlı sitede kondisyon maması satıyorlar
Yalçın beyi tanırım uzun sürecinde ürünlerinden kullanıyorum açıkçası çok memnunum.
İyi Günler....

Geri