Karadeniz Pet

Dişim yumurtladı ama üstüne yatmıyor!!!!

• Konbuyu başlatan Mete Aytun AYDIN
  • Başlangıç tarihi
M

Mete Aytun AYDIN

Guest
Kuşum 1 tane yumurtladı ama üstüne yatmıyor neden olabilir? 5 gün önce dişi erkeği beraber almıştım. Aldığım arkadaşım dişide yumurta var demişti. Dün bir bakayım yumurta var mı yok mu diye. Bir baktım 1 tane yumurta var ama üzerine yatmıyor neden olabilir? Kuşlar yerini değiştirdi ondan olabilir mi? Unutmada şunuda söyleyeyim yumurta kırık değil öylece duruyor yuvalıkta :). İlgilenen arkadaşlara teşekkrüler...

Yer degisikligi buyuk faktor ama merak etme bi kere ciftlestimi makina gibidirler ortama alissinlar sonra yavrularini alirsin

Yer degisikligi buyuk faktor ama merak etme bi kere ciftlestimi makina gibidirler ortama alissinlar sonra yavrularini alirsin

Bakalım inşallah. Emre bey benim bir konum daha var yumurtalı dişi aldım diye.Bu kuşlar oradaki kuşlar oradan fotoğraflara bakabilirsiniz...

1. yumurtayı yapalı tahminen 2 gün oldu. acaba 2. yumurtayı yapar mı? Birde bu arada 1. yumurtaya bir şey olur mu?(Üstüne yatmadığı için). Bugün yine baktım yumurta öylece duruyor yuvalıkta kırılma da yok :). İnşallah 2. yumurtayı yapar. Yapmazsa 1. yumurta öylece duracak mı? 1 hafta 10 gün sonra yuvalıktan yumurtayı çıkarayım mı?

yer değiştigi için kırra bilir ama kırmamışsa bu iyi birşey oturmaz baktın yumurta oldugu için yuvalıga girrmiyorsa yumurtayı çıkar sonraki yumurtalara oturur

O kadar uysal bir çift ki ikisi de elime geliyorlar elimden yem yiyorlar

Arkadaslar merhaba bi sorum olucak sıze benım bir çift muhabbet kuşum var 3.4 kere çiftleştiler ve cumartesi günü 1 yumurta doğurdu dişi yuvayla asırı derecede zaman geciriyorlar ama benim bildigim muhabbet kusları 2 ser gun aralıklarla yumurta yapıyor ve bugun 5 gun oldu ve hala 1 yumurta var bi sorun mu var acaba nedeni ni ogrenebilrmiyim?

Meraba cok acil yardim edebilirmisiniz benim disi muabbet kusum yumurtladi 2 tane yumurtasi var sabah uyandigimda erkek kusum muabbet kusumu dovmus kafasinin ustunde yaralar felan olunca erkek kusu ayirdimfakat disi kusum yumurtalarla hic ilgilenmiyor onlar hic umrunda olmuyor ne yapmam lazim yardim edebilirmisiniz

Geri