Karadeniz Pet

cok sukur ciftlestiler

Tesekkurler Ismail Bey,
Saglikli buyumeleri tek temennim, yavrular 18 ve 14 gunluk oldular, bugun kafayi yuvaligin girisinden cikartmaya basladilar. Masallah follukta cok hareketliler.
Oqgan4.jpg

[MENTION=14497]Korhan KARAOREN[/MENTION] Masallah. Cok sevindim Korhan Abi. Insallah bakar ve buyutur demistim. Sukur oyle olmus. Insallah yeme dustuklerini de goruruz.

merhaba arkadaslar, en buyuk yavrum 21 gunluk oldu,ayaklandi kerata, kendini de sevdiriyor.
n7190g.jpg
4g6Wv4.jpg

Yavrular 27 ve 23 gunluk oldular. Buyuk yavru anasinin kopyasi, simdiden tosun gibi masallah
DMzjb3.jpg

GY6jMb.jpg

insallah tum yumurtalarindan yavru alir gule gule buyutursun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

Bugun en buyuk yavrumuz 28 gunluk oldu, sabah kalkip baktigim da kafesin tabaninda babasi yem kirmayi ogretiyor. Baba her ihtimale karsi agzina yem tikmayi da ihmal etmedi. Diger yavruda 24 gunluk oldu, yuvadan atlamak uzere.
l7o9mr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

28 gunluk yavrum, anasi gibi tam bir tosun, masallahlarinizi esirgemeyin.
ogL01o.jpg

baba- yavruya yem kirmayi ogretiyor
yMyNQa.jpg

Cok sukur ilk yavru yeme dustu, ikincisi de atlamak uzere yuvadan.
Yavru yeme duser dusmez, erkek ile disi yine ciftlestiler. Dun 8 kere, bugun ise 7 kere sahsen ben ciftlestiklerini gordum, darbeli matkap gibiydi nerdeyse. Erkek kus cok iyi masallah, disiyi besliyor, yavrulari besliyor, yavruya yem kirmayi ogretiyor, bir de ciftelesiyor. Yorulmak nedir bilmiyor. Sanirim yaptigim mama ve verdigim vitaminin de buyuk etkisi var.
Yavrular iyice yem kirmayi ogrenip , ele alistirildiktan sonra satisa sunacagiz.
l7olEQ.jpg

Geri