Karadeniz Pet

çiftleşme görmüyorum

MİKAİL

Yeni Üye
arkadaşlar daha öncede konu açmıştım. 1 çift muhabbet almıştım 1 yaşındalar. yem yedirme kaşıma ayak atma yuvaya girme hepsi var ama çiftleşme bir türlü görmedim dişi itiraz ediyor. 1 çift daha aldım karşılıklı koydum onları görünce yuvadan çıkmayan kuşlar canlandı. yeni aldığım çiftte kavgalar vardı ama daha yumurtladığını biliyorum. şuan onlarda iyi ama aynı sorun onlardada var ve birde yeni çiftin burnunda kırık gibi birşe var sorun olurmu. çiftleşme niye olmuyo inşşalh birgün bende yavru alabilirmiyim bi yardımcı olun arkafaşlar

arkadaşlar daha öncede konu açmıştım. 1 çift muhabbet almıştım 1 yaşındalar. yem yedirme kaşıma ayak atma yuvaya girme hepsi var ama çiftleşme bir türlü görmedim dişi itiraz ediyor. 1 çift daha aldım karşılıklı koydum onları görünce yuvadan çıkmayan kuşlar canlandı. yeni aldığım çiftte kavgalar vardı ama daha yumurtladığını biliyorum. şuan onlarda iyi ama aynı sorun onlardada var ve birde yeni çiftin burnunda kırık gibi birşe var sorun olurmu. çiftleşme niye olmuyo inşşalh birgün bende yavru alabilirmiyim bi yardımcı olun arkafaşlar
Aramıza hoşgeldin bende de 2 çift kuş var kafa kaşıma yem kusma yuvaya girme var ama çiftleşme olmadı bir çifti sabır gösterdim 1 sene bekledim olmadı oları verdin 3 hafta önce üreticiden gözümün önünde çiftleşen kuş aldım 10 güne kalmaz yumurtlar dedi 3 haftadır hidayete erdiler ibadetle meşgüller. ben verdiğim kuşları dalga geçer gibi bugün yarın yumurtlar diyor. Bende pahalı karışık taze yem var onda sadece akdarı. vitamini maması probiyotiği damacana su herşeyler var benim kuşlar pırıl pırıl ışıldıyor ama içraaat yok. anlamadım gitti bu kuşlar nasıl çiftleşip yumurtluyor

iyi anlaşıyolar zaten ama çiftleşme yok boş odada duruyo hepsi

Geri