Karadeniz Pet

Bu garip dışkının anlamı nedir?

kemal99kemal

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.Kuşum 3-4 gündür ara ara bu şekilde tuvaletini yapıyor ve aşırı fazla tuvaletini yapıyor sizce sebebi ne olabilir?not:Sultan papağanı

Ekli dosyalar

• IMG_8933.JPG
    IMG_8933.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 12
  • IMG_8933.JPG
    IMG_8933.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_8933.JPG
    IMG_8933.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 10
  • IMG_8933.JPG
    IMG_8933.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 11
Surekli boyle mi? Eger bu durumda ise Bakteriyel dıskı yapıyor kafes tabanında izgara olmali diskiya temas etmemeli mumkunse yarin anlayan bir veterinere goturun diskisi surekli boyleyse

Sürekli böyle değil 3-4 gündür ara ara bu şekilde yapıyor yemi dışında birşeyde vermedim sulandırabileceği ızgaralık zaten takılı kafesin dışını da sürekli temizliyorum

Suyuna 3 4 damla elma sirkesi ekleyin. Cereyanda kalmış da olabilir.

Suyuna 3 4 damla elma sirkesi ekleyin. Cereyanda kalmış da olabilir.
Dün suyuna elma sirkesi damlattım fakat bugün düzelmedi.Tüy dökme döneminde bir de onun etkisi olabilir mi bazen de çok büyük dışkılar yapıyor 7 aylık dişi karın kısmında bir şişlik yok fakat poposunun arkasına elimle hafif bastırdığımda bi yuvarlıklık hissediyorum.

Veteriner ilaç tedavisi başlatacaktır.
Yakın çevremdeki veterinerler pek kuşdan anlamıyorlar daha önce gittiğimde sarı bir vitamin ilaç karışımı verdiler klasik.Durumunda değişme olmadı ben kendim araştırarak baytril kullandım onun sayesinde iyileştirdim yine de veterinere gidicem ama bu tarz durumlarda ne gibi ilaçlar kullanılıyor en azından bir fikrim olsun ordayken sorma şansım olsun durumun bu olma ihtimali var mı bu ilacı kullanabilir miyim gibisinden.Yorumlarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Yakın çevremdeki veterinerler pek kuşdan anlamıyorlar daha önce gittiğimde sarı bir vitamin ilaç karışımı verdiler klasik.Durumunda değişme olmadı ben kendim araştırarak baytril kullandım onun sayesinde iyileştirdim yine de veterinere gidicem ama bu tarz durumlarda ne gibi ilaçlar kullanılıyor en azından bir fikrim olsun ordayken sorma şansım olsun durumun bu olma ihtimali var mı bu ilacı kullanabilir miyim gibisinden.Yorumlarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim
Maalesef hangi ilaç verilir bunu bilemiyorum.

Geri