Karadeniz Pet

Bir kafeste iki çift yavrularmı

Burhan3800

Yeni Üye
Selamın aleyküm iki çift kusum var ve kafesim oldukca geniş resimde görüldüğü gibi ama erkek o diziden o dişiye atlıo ikisinden de ümit alamıo dier erkek fazla kızgın deil yavru ala bilirmiyim bi bilgi verirmisiniz

Ekli dosyalar

• 1547813748930112566589.jpg
    1547813748930112566589.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 41
Maalesef oldukça geniş değil 4 kuş için, ortadan bölmeli çifthane kafesler mevcut yavrular olduğunda kavgalar yaşanabilir. En baştaki tünek aşırı derece de yukarıda bu kuşlar kafesde bakılıyorsa rahat edecekleri bir alan olmalı(rahat kanat çırpmalı,zıplamalı vs vs.) Ya 1 çift bakın ya da dediğim kafeslerden alıp öyle devam edin.

Bi kafesim daha var ama ayırdığımda durmuyorlar odadan odaya birbirlerine bagrıolar ondan kıyamadım bu şekilde yaptım

Bence zarar verirler birbirlerine kafes büyük olsa salma tarzı olabilir ama kafes küçük denildiği gibi iki ayrı kafeste kuşlarınıza bakın

Teşekür ederim bilgiler için ayırdım kuşlarımı suan diyer kafese koyduğum kuşlar çıkıp yanlarına gitmek istiyolar
Alışacaklarını düşünüyorum

sıkıntı olmaz belli bir zaman sonra alışacaklar ilk başlarda ötüşleri sıktır sonra seyrekleşir en sonunda eşleriyle ilgilenirler

Geri