Karadeniz Pet

2 yıllık kusumda tuhaf haller var

Emreee-16

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar. Benim 2 yıldır baktigim kuşum 2 3 gündür kafesten çıkmıyor. 10-15 dk elimi kafeste beklettigimde elime geliyor bazen biraz daha uzun sürüyor fakat kefesden çıkarttıktan sonra hemen kafese uçuyor. Yemini suyunu eksik etmem ve kuş ben odadan cikarken bile arkamdan öten yada peşimden gelmek icin odada dört dönen kuştan bahasediyorum. Sizce hasta mıdır. Dışkısı normal sağlık sorunu belirtisi yok napam

Merhabalar arkadaşlar. Benim 2 yıldır baktigim kuşum 2 3 gündür kafesten çıkmıyor. 10-15 dk elimi kafeste beklettigimde elime geliyor bazen biraz daha uzun sürüyor fakat kefesden çıkarttıktan sonra hemen kafese uçuyor. Yemini suyunu eksik etmem ve kuş ben odadan cikarken bile arkamdan öten yada peşimden gelmek icin odada dört dönen kuştan bahasediyorum. Sizce hasta mıdır. Dışkısı normal sağlık sorunu belirtisi yok napam
Tüy döküyorsa tüy dökümüne girmiş olabilir. O zaman normaldir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüy dökmeside yok ama oda sıcaklığı 20 derece o etkiler mi sizce

Tüy dökmeside yok ama oda sıcaklığı 20 derece o etkiler mi sizce
Cereyanda bırakmayın kuşu . Pencere önüne veya çok karanlık yerlere koymayın. 20-25 derece ideal sıcaklık zaten. Yani kuş cereyenda kalıyor mu hiç? Veya cami açtığınız zaman kuş odanın içinde mi? Veya ani sıcaklık değişimlerine maruz kalıyor mu?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşun ve dışkısının fotoğrafını eklermisiniz

Geri