Yuvalik arkası kemirme

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan özkan72
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

özkan72

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar benim dişi neden dışarıdan yuvaligi kemiriyor yuvalik içinden de kemirmis di

Kemirebilir normal dert etmeyin. Gaga taşı ve kalamar kemiği varmı kafeste ?

siz o yönden şanslısınız bizim kuş kapımızı mahvetti hep tahtalarını kazıdı duvarın boyalarını kemiridi tavan boyasını dahi kemirmeyi başardı resimliğim vardı duvara asmalı ip halatlarını kemirdi kopardı küpemi çıkarıyor kemiriyor ve tabi yuvalığıda kemiriyor yakında beni kemircek diye korkuyorum :D

siz o yönden şanslısınız bizim kuş kapımızı mahvetti hep tahtalarını kazıdı duvarın boyalarını kemiridi tavan boyasını dahi kemirmeyi başardı resimliğim vardı duvara asmalı ip halatlarını kemirdi kopardı küpemi çıkarıyor kemiriyor ve tabi yuvalığıda kemiriyor yakında beni kemircek diye korkuyorum :D
Sizinki tam kemirgen miş ben olsam onu salmam dışarı :))

Bu arada sizin kuşun neden böyle kemirdigi ortaya çıktı kalamar taşı eksik etmeyin böyle zamanlarda çok ihtiyaçları olur

evet alıcam alıcam unutuyorum dersler çok yoğun oluyor etüt e kalıyorum vaktim olmuyor hafta sonu uğrucam kuşçuya alcam inşallah :D

Geri