Yuvalığa yakın olan tünekte durmuyorlar

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan erzsrl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erzsrl

Meraklı Üye
Kuşlarım yuvalığa yakın olan tünekte değil de kafesin tam ortasındaki tünekte duruyorlar. Öpüşüyorlar yem kusuyorlar ama henüz çiftleşmediler. Kuş sesleei de dinletiyorum onlara. Tek sorun yuvalığa girmemeleri. Mama ve vitamin takviyesi yapıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Bu arada 20 gün ayırmıştım onları 2 gün oldu birleştireli. Fotoğrafa bakabilirsiniz kafes düzeni de böyle. @Recai @Levent ACAR @ADRIAN @Ahmet ASLAN

Ekli dosyalar

• 20200612_135639.jpg
    20200612_135639.jpg
    970 KB · Görüntüleme: 15
Kardeşim yuvalığa girmelerini zorlayamazsın. Dişi hazır olduğunda yuvalığa girmeye, yuvalığı hazırlamaya başlar. Sabırlı olmalısın.. :)
2 tüneğe düşürmeli miyim peki abi. Valla bu ayın sonuna kadar yumurtlamazlarsa değiştirmeyi düşünüyorum. Bütün şartları yerine getiriyorum ben. Kızgın bir dişi lazım bana. İkisi de çok sağlıklı maşallah. Anlaşıyorlar da fakat çiftleşmiyorlar

Kuşlarım yuvalığa yakın olan tünekte değil de kafesin tam ortasındaki tünekte duruyorlar. Öpüşüyorlar yem kusuyorlar ama henüz çiftleşmediler. Kuş sesleei de dinletiyorum onlara. Tek sorun yuvalığa girmemeleri. Mama ve vitamin takviyesi yapıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Bu arada 20 gün ayırmıştım onları 2 gün oldu birleştireli. Fotoğrafa bakabilirsiniz kafes düzeni de böyle. @Recai @Levent ACAR @ADRIAN @Ahmet ASLAN
Ortadaki tunegi kaldırın sadece iki başa koyun hem kuşlar o tünekten diğerine uçar hareket etmiş olur hemde kafesin ici ferahlar 2 tünek yeterli

2 tüneğe düşürmeli miyim peki abi. Valla bu ayın sonuna kadar yumurtlamazlarsa değiştirmeyi düşünüyorum. Bütün şartları yerine getiriyorum ben. Kızgın bir dişi lazım bana. İkisi de çok sağlıklı maşallah. Anlaşıyorlar da fakat çiftleşmiyorlar
2 tünek olsun yeter. Yahu kardeşim kuşlar kendini hazır hissettiklerinde çiftleşirler. Sabırlı olman lazım, sen isteyince bu kuşlar çiftleşmiyor, kaç aydır kuşlar sende. 6-7 ay boyunca çiftleşemeyen kuşlar gördüm ben. Sabır, sabır...

Geri