Yuvalığa girmiş

üretimcii

Meraklı Üye
En son bıraktığımda böyleydi
dde691491f715b10e4107606014f428e.jpg

Sonra böyke olmuş yuvalığa girmişler [emoji7]
3dbea924f21631e480c5cf95fbf9ce40.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yuvaligi kendine göre hazirliyordur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha çiftleşme görmedşim ama inşallah gelecek

Mustafa beyin dediği aklıma takıldı gözlemliyorum bazen uzaktan yüksekte zaten kuşlar rahatsız etmeden gözlemliyorum, erkeğin ayak atmaktan yem kusmaktan, kaşımaktan, gaga gagaya verip tarlı tatlı ötüşmekten başka yaptığı birşey yok, bu ayak atmaya gelince naz yapıyor kafesin ta en üstü köşeye saklanıyor, erkekte çıldırıyor öyle olunca. Acaba istemiyor mu yuvayafa kaçmak için girmiş olabilir diye düşünüyorum bunu yaşayan genede yavru alanınız oldu mu yada ne yaptınız dişi razı oldu ?

Mustafa beyin dediği aklıma takıldı gözlemliyorum bazen uzaktan yüksekte zaten kuşlar rahatsız etmeden gözlemliyorum, erkeğin ayak atmaktan yem kusmaktan, kaşımaktan, gaga gagaya verip tarlı tatlı ötüşmekten başka yaptığı birşey yok, bu ayak atmaya gelince naz yapıyor kafesin ta en üstü köşeye saklanıyor, erkekte çıldırıyor öyle olunca. Acaba istemiyor mu yuvayafa kaçmak için girmiş olabilir diye düşünüyorum bunu yaşayan genede yavru alanınız oldu mu yada ne yaptınız dişi razı oldu ?

Kaçmak için de kullanabilir yuvaligi dişi kuş hazır olmadığı sürece erkek üstün e çıkamaz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne zaman hazır olur kim bilir hazır kızışık daha neyi bekliyor anlamadım umarım hızıı haxır olur

Geri