Yuva

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan brunomars
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

brunomars

Meraklı Üye
Arkadaslar cift kusuma yuva alip taktim altina da talas dosedim ancak icine bakmiyorlar bile ne yapabilirim

:) Bismillah.... Sabır sabır sabır... herşeyin başı sabırdır.. kendinize de onlarada zaman verin

Aynen sabır. Benimkiler zamansız kızıştı ve 1 ay beklemek zorunda kaldım. Yani neymiş umudunu kesme bigün olur inş.

İPhone Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

Kuşların ne zamandır çift ? Ve yasları kaç

Aslında çift sandırınız kusunuz belkide çift değil. Belkide çift. Çift sanılıpta kardeş gibi çifte girmeyen çok kuş var. Ve en önemli faktörde yer ortam ve düzenli dinlenme ve uyumadır. Sabahın ilk ışıklarında uyanacaklar güneş batıp hava kararınca uyuyacaklar. Bu çok önemli. Rahatsız edilmekten hiç hoşlanmazlar. Ama seni tanıdıklarında aranızda bir bağ oluştuktan sonra altından yumurtayı alıp geri koysan bile seni sallamadan kuluçkaya devam ederler. Sabır ve güven sağladıktan sonra hepsi olur

yavruluga yem döşedim olurmu
Bunlara gerek yok yumurtlama üreme bunlar kuşların doğasında olan şeyler zamanı gelince onlar herşeyi yapacaklar. İçeride yem var ben gireyim yiyeyimde buraya yumurtlayayım demezler. Bekleyeceksiniz sadece bu 1 ay olur 2 ay olur Cengiz beyin yazdıkları çok önemli onları okuyun ve uygulayın.

Geri