YUMURTASI SOĞUMADAN

erayaksun1907

Meraklı Üye
6 yumurtası olan dişi kuşum bugün sabah hiçbir sebep yokken sürekli erkeği kovalıyor ve kavga ediyor. Onu kafeste istemiyor gibi. Hatta erkeği kovalamaktan 30 dakikadır yuvalığa girmiyor lütfen acil yardım ne yapayım allah aşkına

23 kiş görmüş bir tane cevap yok. Yazıklar olsun durumum acil yazdığım halde. Halbuki ben herkesin sorununa yardım etmeye çalışıyorum. Benim acil durumumda kimse yardım etmiyecekse neden bu forum var?.
Malesef artık bu siteye girmeme kararı aldım.
Herkese bol şans

Okuyup yardımcı olmaz istiyoruz. Bu yüzden tüm yeni açılan başlıklara giriyoruz ama sadece bu konu hakkında bilgisi olan, sizi yanlış yönlendirmeyecek kişiler yorum yapıyor. Bu sitenin en güvenilir yanı da bu zaten. Endişenizi anlıyorum elbette. Durumu konusunda bilgili arkadaşlar mutlaka cevap yazacaktır.

Okuyup yardımcı olmaz istiyoruz. Bu yüzden tüm yeni açılan başlıklara giriyoruz ama sadece bu konu hakkında bilgisi olan, sizi yanlış yönlendirmeyecek kişiler yorum yapıyor. Bu sitenin en güvenilir yanı da bu zaten. Endişenizi anlıyorum elbette. Durumu konusunda bilgili arkadaşlar mutlaka cevap yazacaktır.
Bilgisi olmayan kisi soyle yap boyle yap deyip yumurtayi heba mi etsin yani konu hakkinda bilgisi yoksa kimse cevap yazmaz girmezsen cokta birsey kaybetmez forum ha sen ha baskasi yine birileri gelir yada gider gereksiz bir tepki forumu arastirmis olsaydiniz yumurtalarin ayni gun cikmasi icin yapilan uygulamadan haberiniz olur bos yere bize sitemde bulunmamis olurdunuz
Gule gule

Kardeşim benim diside 4. Yavru çıktı 1 yumurta var oda erkeği kovalıyor bilmediğim şey hakkında nasıl yorum yapayım

Erkek kuşu ayırın dişi kuşunuz kuluçkaya devam etsin aksi halde yumurtalardanda erkek kuşunuzdan da olacaksınız

Geri