Yumurtalara oturmuyor mu ?

blackeaglemurat

Meraklı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar 1 çiftim var şuan 3 yavrusu ve 5 yumurtası var yavrular 7-10 günlük yumurtalar yavrular yumurtadan çıktıktan sonra geldi tekrar çiftleşip yaptığını düşünüyorum erkek dişi beraber Yuvalıkta duruyorlar kontrol için açtıgımda ise erkek bi kenarda dişi bir kenarda boşta oturuyorlardı yumurtaların üstünde kenarında yavrular vardı sadece sizce bu sorun olur mu yumurtalar açısında yoksa dişi oturur mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Asıl ilginç olan yavrular büyümeden yeniden yumurtlaması. Kursakları dolu muydu yavruların? Yavruları beslesinler de.. Yumurtalar çok önemli değil.

Yavruları maşallah iyi bir şekilde besliyor destek olarak her sabah mama yapıp vermeyede çalışıyorum benimde acayibime gitti açıkcası ilk aldığımda bu çifti 3 yavrusu vardı biri yuvadan atlamıştı onu üretici arkadaş aldı 2 tanesi yuvadaydı 2-3 güne atlar bi vaziyette aldım bide 4 yumurta vardı altında getirdim eve 3 güne yavrular atladı 7-8 günede ilk yumurta çıktı çıktıktan sonra dişi peşine 4 yumurta daha yaptı 1-2 gün ara ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullara aşırı yükleme yapıyor olabilirsiniz. Vitamin protein yüklemesi. Eğer öyleyse vitamini 1 hafta kadar vermeyin. Sonra haftada 1-2 kez verin. Yavruları büyütsünler yumurtayı takmayın. Yavrular kaç günlük ?

Geri