Yumurta var mı bakar mısınız

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan kotakot
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kotakot

Yeni Üye
Merhabalar çiftimizin çiftleşmeye çalıştığını fakat erkeğin acemi olduğunu daha önce yazmıştım. 2 gündür evde yoktum bugün geldim dişinin altı sis gibi geldi bana siz de bakıp yorum yaparsanız çok mutlu olurum.
8dec919408024bac8156ee4cdd737cba.jpg
a601a8452759fc7d4f76a08f3df009a6.jpg

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence dolu :))

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Poposundaki şişkinlik haricinde başka hiçbir yumurta belirtisi yok, yüzde çekilme, kanat kuyruk düşmesi gibi. İnşallah vardır, çok heveslisiniz gördüğüm kadarıyla ama kuşlarınızda yağlanma da var

Poposundaki şişkinlik haricinde başka hiçbir yumurta belirtisi yok, yüzde çekilme, kanat kuyruk düşmesi gibi. İnşallah vardır, çok heveslisiniz gördüğüm kadarıyla ama kuşlarınızda yağlanma da var
benimkilerin şole bir durumu var erkek olani yuva deliginde nobet tutuyor gibi disi olani yaklastimi opusuyor birbirinin basini gagaliyor beraber yuvaya giriyor ama disiyi genellikle yuvadan atiyor

Çiftleşemediği için yapıyor olabilir. Belki kuşların pek hoşuna gitmez ama küçük bir kafes temin edip tek tünek koyarak kızışma dönemlerinde birkaç gün orada bekletmeyi deneyebilirsiniz.

şole bir sorum olucak disi kusumun kanatlari kirik gbi o derece dus ciftlesmeden once bu kusun kanadi dusermi

Kafes geniş ikinci tüneği de takip biraz hareketlendirsem ise yarar mı acaba yağlanma olduğunu bilmiyordum

Kafes geniş ikinci tüneği de takip biraz hareketlendirsem ise yarar mı acaba yağlanma olduğunu bilmiyordum

Şu anda yumurta ihtimali varsa yapmayın, ama bir hafta içinde yumurta gelmezse egzersiz yaptırıp beslenmelerine dikkat etmelisiniz

Benim dişi doluyken kanatları düşmemişti ve 8 yumurta verdi

"Bir kere çiftleşmeden" yerine "bir kere çiftleştiklerinde" yazsaydınız anlam karmaşası olmazdı

kuşlar çok hareketsiz kalmış sanırım kafesleri küçük ve biraz sağlıksız görünüyor tüyleri falan eğer yumurta bekliyorsanız şimdi için demiyorum ama kafesinizi büyütmelisiniz

"Bir kere çiftleşmeden" yerine "bir kere çiftleştiklerinde" yazsaydınız anlam karmaşası olmazdı
hoca kuslar bir defa ciftlestiler ben calisan biriyim gozumun onunde bir defa oldu oda cok kisa bisey oldu ama bugun disi yuvadan cikmiyor ve bunun sasirtici olan tarafi erkekte genelde onla beraber yuvada cok kilibik sanirim ondan

Geri