Yumurta hazırlığı mı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sedat06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sedat06

Meraklı Üye
İyi akşamlar 10 aylık erkek muhabbetime 1 ay önce emanet olarak yaklaşık 9 aylık dişi bir kuş getirdim sahibi kuyrugunun daha önce düz durduğunu söyledi tücrübeli bilgi sahibi forum üyelerinden yorum almak isterim çiftleştiklerini görmedik dişi kızgın ilk getirdiğimde kuyruk kaldırma durumları oldu.sürekli uzaktan izliyoruz kafeste eksigimizde yok kuyruk asagida duruyor acaba yumurta hazirliginda mi yuvaliga girmedi gaga tasi tuketimi fazla kalamar kemigi kum mevcut
IMG-20200508-WA0048.jpeg

İyi akşamlar 10 aylık erkek muhabbetime 1 ay önce emanet olarak yaklaşık 9 aylık dişi bir kuş getirdim sahibi kuyrugunun daha önce düz durduğunu söyledi tücrübeli bilgi sahibi forum üyelerinden yorum almak isterim çiftleştiklerini görmedik dişi kızgın ilk getirdiğimde kuyruk kaldırma durumları oldu.sürekli uzaktan izliyoruz kafeste eksigimizde yok kuyruk asagida duruyor acaba yumurta hazirliginda mi yuvaliga girmedi gaga tasi tuketimi fazla kalamar kemigi kum mevcutEkli dosyayı görüntüle 46576
Kuyruk düşmüş, dışkı boyutu nasıl?

Normalden biraz buyuk çok degil ama izledigim videolarda daha buyuk diskilar gormustum bizimki o kadar degil henuz

Normalden biraz buyuk çok degil ama izledigim videolarda daha buyuk diskilar gormustum bizimki o kadar degil henuz
Dişi kızgın erkekte kızgın ise siz görmeden çiftleşmiş olabilirler, dişinin kuyruğu düşük büyük ihtimalle yumurta hazırlığında siz yine de dışkıyı takip edin zaman zaman kuşun altını kontrol edip yumurta olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu süreçte yumurta ve yavru almak istiyorsanız kuşları kafesten salmamaya çalışınız.

Dişi kızgın erkekte kızgın ise siz görmeden çiftleşmiş olabilirler, dişinin kuyruğu düşük büyük ihtimalle yumurta hazırlığında siz yine de dışkıyı takip edin zaman zaman kuşun altını kontrol edip yumurta olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu süreçte yumurta ve yavru almak istiyorsanız kuşları kafesten salmamaya çalışınız.
Çıkarmıyorum aslında çocuklarım ısrar edince gönülleri hoş olsun diye çikardım malum evdeler sürekli
Haftada 2 mama takviyesi ayrica yumurta meyve sebze vitamin takviyelerini yapiyorum disinin baş kısmında tuy kapsulleri mevcut acaba yumurtaya etkisi olur mu

Geri