Yumurta gelir mi?

Toprak00

Meraklı Üye
çiftim bi kaç gündür çiftleşiyor. Ama 5 gündür beraberler. Daha öncesinden birlikteydiler dişi istemiyordu hiç. kavga edince ayırmıştım. Sonrasında dişi kendi kafesinde yerde yatmaya başladı yumurta istiyor olabilir mi diye düşündüm ve 5 gün önce kafese atar atmaz çiftleştiler.. hala da devam ediyor. Dişide kalamar kemiği tüketimi var ve yuvalığa girip çıkıyor yuvalıktan eşeleme gibi bi ses geliyor zaman geçiriyor. Eğer yumurta gelirse kaç gün sonra gelir tahmini?az önce 3-5 dk çiftleştiler ama Erkek düşüyor yine çıkıyor falan.

Ilk kulucka tecrubesi ise yumurtanin gelmesi uzun surebilir hatta sıkısma bile olabilir en iyisi 3 4 gun kadar bekleyin yumurtayı yapmamissa veterinere goturun kontrol ettirin

Fotoğraf atar mısınız
Yumurta yok olup olmadığını anlayabiliyorum fakat kaç gün sürer onu bilmiyorum. Daha yeni yeni çiftleşiyorlar zaten hemen olmaz herhalde. Ama çiftleştiler görüyorum hatta bir fotoğraf atayım

Ekli dosyalar

• DD21079F-36A1-4497-9460-1EDE5B0A6D9B.jpeg
    DD21079F-36A1-4497-9460-1EDE5B0A6D9B.jpeg
    265.7 KB · Görüntüleme: 15
Ilk kulucka tecrubesi ise yumurtanin gelmesi uzun surebilir hatta sıkısma bile olabilir en iyisi 3 4 gun kadar bekleyin yumurtayı yapmamissa veterinere goturun kontrol ettirin
Sıkışma olursa anlarım hemen götürürüm telekkürler yorumunuz için

Geri