Yumurta ölü mü?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bleus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bleus

Yeni Üye
Merhabalar kuşum daha önce 11 kere yumurtlamıştı ve hepsini kırıp atmıştı. Tekrar 11 kere yumurtladı. 7 tanesi boş olduğundan emin olduğum için altından aldım. 4 tane kaldı 2 sinin boş olduğundan eminim. Kalanlardan 1 tanesi dolu ama ölü sanırım tam emin olamadım. Sizce ölü mü?
Ölü ise yuvalığı sökeceğim.

Edit: Tekrar yumurtlamaması için sadece yuvayı sökmem yeterli mi?
630783a9f45612636c7ef50bac56a274.jpg

d556db5a65338bd3ea5002c90a11c3b0.jpg

486d5f98db830f60ece5fa90e661d320.jpg

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
+

İçinde hiç bir hareketlilik yok kalp atımı vs. Suya koyup baktım yine hareket yok. Kaçıncı yumurta olduğunu tam bilmediğim için gününü de bilmiyorum ama 1 hafta sonra normalde bütün yumurtaların çıkması lazım.

İçinde hiç bir hareketlilik yok kalp atımı vs. Suya koyup baktım yine hareket yok. Kaçıncı yumurta olduğunu tam bilmediğim için gününü de bilmiyorum ama 1 hafta sonra normalde bütün yumurtaların çıkması lazım.

O zaman ölmüştür bir daha dene bu seferki kuluçkada yavrular çıkabilir

Şuanlık tekrar düşünmüyorum. Bayramda başka şehire gideceğiz. Bi 5 gün daha bekleteceğim yumurtayı. Tekrar yumurtlamaması için sadece yuvayı sökmek yeterlimi

YuvayI sökmek yeterli dediğiniz gibi yumurta doluymus ama ölmüş

Tekrar merhaba. Geçen gün bekleyeceğim sonra yuvayı sökeceğim demiştim. Yuvayı sökemeden tekrar yumurtlamış. Eski 4 yumurtayı aldım. 2 tane var içinde. Odada rahatsız oluyorlar o yüzden yavru çıkmıyor diye düşünerek farklı odaya aldım. Başta yumurtaları alıp yuvayı sökmeyi düşünüyordum bayramda 4-5 gün başka şehire gideceğimiz için. Ama şuanda tam ne yapacağım bilemedim. Yuvayı sökeyim mi? Yoksa dursun mu?

Kardeşim birşey sorucam bende yumurtalar aldım da damar yok kac gün oldu ama ışık geçirmiyor gri çizgiler mi damar oluyor ?

Kardeşim birşey sorucam bende yumurtalar aldım da damar yok kac gün oldu ama ışık geçirmiyor gri çizgiler mi damar oluyor ?
Benim yumurtalar içerisinde tamamen sağlam çıkmadığı için pek iyi yorum yapamam.

Geri