Yolculuk...

Tecrübeli abilerime ablalarima ve kardeşlerime soruyorum. Kuşum ile yaklaşık 11 saatlik bir yolculuk yapmam gerekiyor. Otobüs firması sadece bagaj kısmında gidebilir diyor. Daha önce böyle gönderim yolculuk yapmış olan var mı ? Önerileriniz neler. Yardımcı olandan Allah razı olsun.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bagajda sürekli kontrol edemeyeceğinden problem olabilir. Başka otobüs firmaları ile konuşsan. Çünkü 11 saat bagajın garanlığı motor gürültüsü ister istemez gelen egzoz kokusu ve sallantı problem olabilir. Hemde büyük problem olabilir.

Bagajda sürekli kontrol edemeyeceğinden problem olabilir. Başka otobüs firmaları ile konuşsan. Çünkü 11 saat bagajın garanlığı motor gürültüsü ister istemez gelen egzoz kokusu ve sallantı problem olabilir. Hemde büyük problem olabilir.
Haklisiniz. Üç tane firma gidiyor ikisi hiç götürmeyiz dedi biri bagajda gider dedi. Satıcılar gönderim falan yapıyor nasıl yapıyorlar acaba bende onlardan Feyz alabilsem iyi olur gibi

Haklisiniz. Üç tane firma gidiyor ikisi hiç götürmeyiz dedi biri bagajda gider dedi. Satıcılar gönderim falan yapıyor nasıl yapıyorlar acaba bende onlardan Feyz alabilsem iyi olur gibi

Cidden sevkiyat nasıl olur bilmiyorum. Ama uçak firmaları evvcil hayvan taşımacılığında otobüsten daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Çünkü özel ve düzenli yerleştirmeler yapılıyor

Cidden sevkiyat nasıl olur bilmiyorum. Ama uçak firmaları evvcil hayvan taşımacılığında otobüsten daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Çünkü özel ve düzenli yerleştirmeler yapılıyor
Keşke uçakla goturebilsem ama bu seferlik uçakla gidemiyorum

Kardeşim/abim muhabbet kuşun çok yorulacağından dolayı goturmemenu tavsite ederim vede havasız kalıp hasta olabilir

Otobüste bagajda yolculuk sıkıntı olabilir. Herkes kuşa göre hareket etmez. Uzun bir yolculuktan bahsediyorsunuz, bu da önemli derecede sarsıntı, bagajın açılıp kapanması sırasında epeyce hava ve sıcaklık değişikliği yaşayacağı anlamına gelir. Zaten bu otobüs firmalarını anlamıyorum, kedi köpek değil ya olmadık yerde ses çıkarmaya başlasın. Hem sesi çıksa ne olur, millet telefona zil sesi diye kuş seslerini koyuyor.

Küçük bir kutuya koyup o kutuya havalandırma deliği açın. Kutuyu da Yine küçük el çantasına koyup fermuarı yarı açık bırakarak yanınıza alın kuşun stres yapması haricinde hiç sorun olmaz.

Ben bir otobüs firmasının sayesinde en ön koltukta yanımda götürmüştüm küçük bir kafesin içinde. Etrafı da izliyordu, pek fazla gerginlik yaşamadan atlatmıştık. Arada bir cikliyordu ama yanımdaki teyze de muavin de gülümsüyor kuşa bakıyorlardı. Bir sorun yaşamamıştım. Burada firma ismi vermek bilmiyorum reklama girer mi?

Geri