Yoksa ciftlesecekler mi ? :)

Orhan4422

Yeni Üye
20170425_211732.jpg

Bunları 2 ay önce cift olarak sahiplendim 2 aydır bisey yok 1 haftadır birbirini kaşıyorlar öpüşüyorlar dişi kanatlarını falan açıyor sizce ciftlesirler mi

Eş olan her kuş yapar.sen dediklerimizi yaptınmı.aynı resimi koymuşsun.bu resime göre çiftlesmezler.

Kafeste kalamar kemiği, mineral Block ve kuş kumu göremiyorum bu besinleri vermelisiniz. Ayrıca çiftleşme belirtileri dişinin yuvalığa girip çıkması ve erkeğin dişinin sırtına ayak atmasıdır.

Kafeste kalamar kemiği, mineral Block ve kuş kumu göremiyorum bu besinleri vermelisiniz. Ayrıca çiftleşme belirtileri dişinin yuvalığa girip çıkması ve erkeğin dişinin sırtına ayak atmasıdır.
Kardes kalamar kemigiyle mineral taşı warda kuş kumu dedigin yeme katılıp verilio o mu

Hayır yeme katmıyorsun ayrı bir suluğa kum doldur tak kafese.başka sakin bi odaya koy akıllı yemlik kullan.fazla rahatsız etme.sonra sabret.

Paketi filan yokmu paketini çek göreyim.resimden belli olmuyor.benim akvaryumun kumuda öyle görünüyor. Kuşun suluğu varya ondan bitanedaha al içine doldur kumu su doldurur gibi tak kafese onlar yer.

Ah Orhan ahh. Nedir senin bu kuşlardan çektiğin diyecem aksine kuşlar senin elinden çekiyor gibime geldi. Geçtiğim hafta aynı resim üzerinden bu konuları konuştuk arkadaşların dediği gibi kuşları rahatsız etme haftada 2 gün mama ver vitaminlerini ekle sonrasında sabret olur. Ayrıca sen hala salıncağı çıkarmadın mı? Resim eski resim olunca bunu anlıyorum....

Ah Orhan ahh. Nedir senin bu kuşlardan çektiğin diyecem aksine kuşlar senin elinden çekiyor gibime geldi. Geçtiğim hafta aynı resim üzerinden bu konuları konuştuk arkadaşların dediği gibi kuşları rahatsız etme haftada 2 gün mama ver vitaminlerini ekle sonrasında sabret olur. Ayrıca sen hala salıncağı çıkarmadın mı? Resim eski resim olunca bunu anlıyorum....
Önce birbirini kaşımıyolardi mama falan verdim heralde oluo dedim kuşları baska odaya koydum odaya sadece ben giriom gunde en fazla 10dk duruyom salincagida çıkardım beklemedeyim :)

Geri