Yeniden hortladı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan özkan72
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

özkan72

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuş tam iyileşti derken Bi geliyorum başka birsey çıkmış gözünde bu seferde mercimek büyüklüğünde bir sis lik var acaba bu tek göz hastalığının devamı mi

Ekli dosyalar

• IMG_20191128_190040.jpg
    IMG_20191128_190040.jpg
    104.8 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20191128_190019.jpg
    IMG_20191128_190019.jpg
    121.3 KB · Görüntüleme: 60
TOBRASED GOZ % 0.3 damla (Tobramisin) Bu damlayı mutlaka kullan. SAbah akşam gözüne bir damla damlat. Ve doksisiklin ilacını 5 gün daha kullan. Geçmiş olsun...
Eyvallah hocam teşekurler damla yi kaç gün kullanacağım yoksa iyileşene kadar mı

Bir hafta kullansan yeterli sanırım iyileşir zaten.
Hocam ilaç geldi şimdi akşam ilk kullanacağım inşallah günde kaç sefer kaç damla şeklinde kullanacağız birde gözün içine mi yoksa şişik olan yere mi damlatacagiz

Ekli dosyalar

• IMG_20191129_113902.jpg
    IMG_20191129_113902.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 49
@umitFB hocam yeni geldim eve baktım kuşun gözü iltihap olmuş alttan dışarıya doğru çıkıyor damlayı damlattim gözüne Bi sonuç alabilirmiyiz acaba başka takviye yapmamız gerekiyor mu

Şu anda stabil göz damlası kullanıyorum beslenme durumu iyi yemede icmede sıkıntı yok tek sorun göz iltihap kapmış bu seferde ümit hocanın tedavi yöntemini uyguluyorum umarım iyileşir kuş
Yemede içmede sıkıntı olmamasına çok sevindim. En kısa sürede iyileşir inşallah Konuyu güncel tutarsanız çok sevinirim. Bir çok muhhabet kuşu yetiştiricisi olarak aynı süreçlerden geçiyoruz ve bu süreçteki diğer arkadaşların da bu konudan faydalanabilmesini isterim. Sitedeki tüm başlıkları kendim yaşıyor gibi içimde hissedip üzülüyorum ve takip ediyorum. Her gün yeniliyorum kimin ne derdi var diye. Sizin bebişinizin de en kısa sürede iyileşmesi için duacıyım

Yemede içmede sıkıntı olmamasına çok sevindim. En kısa sürede iyileşir inşallah Konuyu güncel tutarsanız çok sevinirim. Bir çok muhhabet kuşu yetiştiricisi olarak aynı süreçlerden geçiyoruz ve bu süreçteki diğer arkadaşların da bu konudan faydalanabilmesini isterim. Sitedeki tüm başlıkları kendim yaşıyor gibi içimde hissedip üzülüyorum ve takip ediyorum. Her gün yeniliyorum kimin ne derdi var diye. Sizin bebişinizin de en kısa sürede iyileşmesi için duacıyım
Çok teşekurler temennimiz bir can bir candir umarım iyileşir

Yemede içmede sıkıntı olmadığı gibi maşallah o iş dede sıkıntı yok gibi ama gel gör ki dışı yanına yaklastirmiyor bu şekilde tünek ile geçiniyor bu da video su

Arkadaşlar kuş tam iyileşti derken Bi geliyorum başka birsey çıkmış gözünde bu seferde mercimek büyüklüğünde bir sis lik var acaba bu tek göz hastalığının devamı mi
@umitFB hocam bir güvercin üreticisi tanıdığım bana Bi damla verdi rengi tentirtiyot rengi şırınga ile hem boğaz dan hemde göze damlatılır dedi 1 sefer tek damla damlat yeterli dedi hakikatten de gözün sulanmasıni bir gece de kesti ama altında ki o şişlik halen var biraz başka damlatma gerek yok dedi sizin önerdiğiniz ilaçlar da kesinlik le etkili idi ama kesince ilacı tekrar sulanıyor Du şimdi benim anlamadığım 1 damla damlattim 2 gün önce bu damlanın etkisi devam eder mi

@umitFB hocam bir güvercin üreticisi tanıdığım bana Bi damla verdi rengi tentirtiyot rengi şırınga ile hem boğaz dan hemde göze damlatılır dedi 1 sefer tek damla damlat yeterli dedi hakikatten de gözün sulanmasıni bir gece de kesti ama altında ki o şişlik halen var biraz başka damlatma gerek yok dedi sizin önerdiğiniz ilaçlar da kesinlik le etkili idi ama kesince ilacı tekrar sulanıyor Du şimdi benim anlamadığım 1 damla damlattim 2 gün önce bu damlanın etkisi devam eder mi
gereğinden fazla ilaç kullanma büyük ihtimalle ilacın etkisi geçecektir hocanın tavsiye ettiği ilacı kullanmaya devam et

Geri