yeni mubişim için :)

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan grimsi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

grimsi

Meraklı Üye
merhaba, belki konularımı takip etmişsinizdir kısa bir süre önce yavru muhabbet kuşum koksidiyozdan hayatını kaybetti. bugün yeni bir mubiş aldım gagası daha siyah hareketli kabarık durmayan anüs kısmı bembeyaz temiz bir erkek. fakat eve gelince dışkısı hafif cıvıklaştı ve yine ishalle uğraşmak istemiyorum bakabilir misiniz? bir de kuyruğu kısa acaba yavru olduğu için mi ? :)
04B5FC96-356D-4554-883A-DBF6D5F83FED.jpeg
48526C06-0AD9-4CDC-B59F-FFA7B95CC5DB.jpeg
4E3A1768-B438-4411-957A-DF4D545310CD.jpeg

İshal için birşey söyleyemem ama kuşunuz aynı benim kuşumun türünden ilk geldiğinde sizinki gibi kuyruğu kısaydı zamanla uzadı

isim önerilerinize de açığım henüz isim bulamadım :)

image.jpg

merhabalar, fazla konu olmasın diye yeni konu açmak istemedim. 3-4 gündür ishal gibi. sizce bir sorun var mı? aspur ve daldarı dışında kafesine koymam gereken bir şey var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 47809
merhabalar, fazla konu olmasın diye yeni konu açmak istemedim. 3-4 gündür ishal gibi. sizce bir sorun var mı? aspur ve daldarı dışında kafesine koymam gereken bir şey var mı?
Günde 2-3 gün kafeste 3-4 saat kalacak şekilde kuş kumu koyabilirsin. Haftanın minimum 2 günüde probiyotik kullan. Benim kuşlarında dışkıları şu an bu attığınız formda.

Günde 2-3 gün kafeste 3-4 saat kalacak şekilde kuş kumu koyabilirsin. Haftanın minimum 2 günüde probiyotik kullan. Benim kuşlarında dışkıları şu an bu attığınız formda.
tamamdır kuş kumunu dün koymuştum yemediği için almadım kafesinden. haftanın 3 gününü probiyotik günü yaptım

Geri