Yeni kuşumun cinsiyeti ve yaşı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Eabord
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eabord

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar. Bu konularda biraz acemiyim. O yüzden siz bilen kişilere sormak istedim. Ben erkek diye aldım ama emin olamıyorum. Acaba dişi mi erkek mi siz söyleyebilir misiniz?
Aldığım yer 3 aylık erkek dedi.

kış.jpeg

kuş2.jpeg
kış.jpeg

Aldığınız yer doğru söylemiş güle güle besleyin

Doğrudur güzel bir delikanlı olacak. Yalnız ilk önerim o tünekleri tahta olanlarıyla değiştirin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğrudur güzel bir delikanlı olacak. Yalnız ilk önerim o tünekleri tahta olanlarıyla değiştirin

Daha dün aldım. Fırsatım olmadı ama aklımda. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için. En kısa sürede değiştireceğim.

aynısının 1,5 aylığı bende var. forumu biraz kurcalayın çok güzel öneriler ve uyarılar ile karşılaşacaksınız. yukarıda da belirtilmiş tahta tünek önemli kuşunuzun ayak sağlığı için. bir de fotoğraflar da tam görünmüyor ama sanırım kraker asılı. krakerlerdeki yapıştırıcı maddenin de kuşlar için zararlı olduğunu okumuştum. petshoplar genelde yeni kuş alanlara ne varsa satmaya çalışıyor. nacizane tavsiyem, kraker yerine daha çok meyve sebzeye alıştırmaya çalışın. sağlıkla besleyin.

aynısının 1,5 aylığı bende var. forumu biraz kurcalayın çok güzel öneriler ve uyarılar ile karşılaşacaksınız. yukarıda da belirtilmiş tahta tünek önemli kuşunuzun ayak sağlığı için. bir de fotoğraflar da tam görünmüyor ama sanırım kraker asılı. krakerlerdeki yapıştırıcı maddenin de kuşlar için zararlı olduğunu okumuştum. petshoplar genelde yeni kuş alanlara ne varsa satmaya çalışıyor. nacizane tavsiyem, kraker yerine daha çok meyve sebzeye alıştırmaya çalışın. sağlıkla besleyin.
Ballı yem asılı. Haklısınız biraz öyle oldu. Zaten ballı yemden hiç yemedi daha. Yorumlarınız için teşekkür ederim

Konusu acilmisken sorayim kumlu tunek kullaniyorum ben bir sakincasi varmidir surekli o kumlari yiyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri