Yeni kuşum :(

civcivcivciv

Meraklı Üye
Dün eski kusumu degistirip yeni show jumbo kus aldik dun kafesten kacta yazik duvara falan carpti tutunamadi bi yere duser gibi oldu bugunde ve geldiginden veri ishal gibi diskisi dahada yem yemedi normalmi :((

Kuşum bu

Ekli dosyalar

• 20180106_162746.jpg
    20180106_162746.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 64
  • 20180106_162746.jpg
    20180106_162746.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 56
  • 20180106_162740.jpg
    20180106_162740.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 55
  • 20180106_162759.jpg
    20180106_162759.jpg
    920.5 KB · Görüntüleme: 59
Kafesten çıktığında kuşunuzu panikletici hareketler yapmayınız alışana kadar.Kuşunuz show jumbo değil.

Ceresinin rengini tam olarak paylaşır mısınız?Net olmada da erkek diye tahmin ediyorum.İshal olabilir yüksek ihtimal.Yem kırmayı biliyorsa yemeye başlar eğer bir hastalığı yoksa gözlemlemeniz ve aç olduğunu hissettiniğiz durumda tecrübeli arkadaşlara danışabilirsiniz.
Sağlıklı beslemeler.

Ceresinin rengini tam olarak paylaşır mısınız?Net olmada da erkek diye tahmin ediyorum.İshal olabilir yüksek ihtimal.Yem kırmayı biliyorsa yemeye başlar eğer bir hastalığı yoksa gözlemlemeniz ve aç olduğunu hissettiniğiz durumda tecrübeli arkadaşlara danışabilirsiniz.
Sağlıklı beslemeler.
40 gunluk falan dediler orda bi ishali falan yoktu altina baktik bembeyazdi gelince biraz normal diski geldi sonra sulu geldi daha yem yemedi

Eve geleli kaç saat oldu bir de ceresinin fotografını paylaşır mısınız ?

Erkek ama 40 günlükten biraz büyük herhalde uzman bi arkadaşa yaşını sorsanız iyi olur.

Konacak yerleri keşfedene kadar biraz sıkıntı yaşayabiliyorlar maalesef. Zamanla alışır inşallah. Ama siz yokken dışarı da bırakmayın ki sorun yaşamasın. Eve yeni geldiği için alışma sürecinde yemiyor olabilir. Kafes düzenine de alışmamış olabilir. Zamanla oturur diye düşünüyorum. Bu zaman içerisinde dal darı asabilirsiniz ona yok diyemezler. Veya aspur ve yulaf deneyebilirsiniz. Ayrıca koymazsanız da yemine karıştırın.Hem diğer yemden soğumaz hem de aç kalmaz.

Konacak yerleri keşfedene kadar biraz sıkıntı yaşayabiliyorlar maalesef. Zamanla alışır inşallah. Ama siz yokken dışarı da bırakmayın ki sorun yaşamasın. Eve yeni geldiği için alışma sürecinde yemiyor olabilir. Kafes düzenine de alışmamış olabilir. Zamanla oturur diye düşünüyorum. Bu zaman içerisinde dal darı asabilirsiniz ona yok diyemezler. Veya aspur ve yulaf deneyebilirsiniz. Ayrıca koymazsanız da yemine karıştırın.Hem diğer yemden soğumaz hem de aç kalmaz.
Cok tesekkur ederim biraz yrmeye basladi eger yemezse dari asmayi dusunuyorum

Bu cins kuşlarda kafa çizgileri çok belli olmadığı için yaş tahminini tam yapamıyorum. Ama erkek ve bana göre yerli gibi ırkı da.

Gagada hala siyahlık var. 35_50 günlük arasıdır. Erkek kuş. İri ve maşallahı var. Kuşunuzla İyi eğlenceler.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri