Yeni Damızlık Dişi Hakkında Yorum Alayım?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Danci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Danci

Meraklı Üye
Merhaba,

Dünkü dişiyi yeni değiştim ve bunu aldım sizce nasıl?

SABAHCI USTALARIN YORUMLARINIDA BEKLİYORUM

6r7vMP.jpg

Son düzenleme:
Fotoğraf görünmüyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel bir dişi hocam ama her şey zamana bağlı siz gözlemleyin hasta değilse tamamdır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diger disiyi aldiginiz beyden mi degistiniz farkli biri mi bu kusu daha cok sevdim kahverengi ceresi galiba formu da gayet iyi masallah

Hayırlı olsun kuş tüyde keşke direk erkeğin yanına atmasaydın bir süre birbirlerini görselerdi hem dişi ortamada alışırdı hem tüyden çıkardı daha iyi performans alırdınız

Hayırlı olsun kuş tüyde keşke direk erkeğin yanına atmasaydın bir süre birbirlerini görselerdi hem dişi ortamada alışırdı hem tüyden çıkardı daha iyi performans alırdınız
Yusuf hocam tüyleri çıktı çıkacak bugün bir abi aynısını söyledi de sonradan kuşu kontrol etti götür erkepin yanına at dedi. Bir kaç gün mama ver o toplar kendini dedi. Şimdi evde kafes eksikliği olduğu için diğer kafese bana yanlışlıkla dişi diye verilen erkek bulunuyor. Mecburen bunu bu şekil yaptım. Kızışma durumu nedir peki?

Diger disiyi aldiginiz beyden mi degistiniz farkli biri mi bu kusu daha cok sevdim kahverengi ceresi galiba formu da gayet iyi masallah
Yok bunu farklı yerden kafa kafaya takas yaptım. Bir tek damızlık bu kalmıştı zaten

Yusuf hocam tüyleri çıktı çıkacak bugün bir abi aynısını söyledi de sonradan kuşu kontrol etti götür erkepin yanına at dedi. Bir kaç gün mama ver o toplar kendini dedi. Şimdi evde kafes eksikliği olduğu için diğer kafese bana yanlışlıkla dişi diye verilen erkek bulunuyor. Mecburen bunu bu şekil yaptım. Kızışma durumu nedir peki?
Yusuf hocam bir de erkeğin gagası resimde görüldüğü üzere mosmor oldu bu nedendir?

Uc kusu ayni kafeste koyun disi hangisiyle isterse onla es tutsun

Uc kusu ayni kafeste koyun disi hangisiyle isterse onla es tutsun
Birde ahmed hocam diğer erkekle benim eski erkek kuş birbirine yem kusuyordu birbiriyle çok ilgiliydi ya dişiyle eşleşmezlerse?

Ucunu ayni kafese koyun izleyin disi hangisine yakin kime yem kusmasina izin veriyo kime hareketleriyle karsilik veriyo hafif cilve durumu anliycaniz anlarsiniz zaten hemen olmaz 10 15 gun kalsinlar beraber eger iki erkek birbirine cok ilgi duyarlarsa erkekleri ayirin

Ucunu ayni kafese koyun izleyin disi hangisine yakin kime yem kusmasina izin veriyo kime hareketleriyle karsilik veriyo hafif cilve durumu anliycaniz anlarsiniz zaten hemen olmaz 10 15 gun kalsinlar beraber eger iki erkek birbirine cok ilgi duyarlarsa erkekleri ayirin
Tamam oZaman üçünğ aynı kafese atıyorum

Disiler secici oluyo malum begenmesi lazim disinin iki erkekten birini secer insallah kucuklukten beraber olsalardi es olmalari daha kolaydi ve kucukken disiler daha az secici olurlar

Disiler secici oluyo malum begenmesi lazim disinin iki erkekten birini secer insallah kucuklukten beraber olsalardi es olmalari daha kolaydi ve kucukken disiler daha az secici olurlar
Üçünü aynı kafese aldım erkekler yine birbirni öpüp koklamaya başladı dişide onlara bakıyor öylece :)

Sabahçı arkadaşlar için konu günceldir, yorumlarınızı alayım?

Bence sarı kuşu yuvalık olan kafese koy dişiyi yanına at

Ben sana başımdan geçen bir olayı anlatacağım arkadaşım cift diye bir kuş getirdi ikiside erkek ben bunları salmaya atdım ikiside salmadaki dişilerle ilgilenmedi birbirlerine kur yaptı 3 gün sonra aktif olan sürekli kur yapan erkeği üretim kafesine alıp 2 gün sonra yanına dişi atdım ve 2 hafta sonra yumurta geldi ve şuan o cift 8 yavruya bakıyor

Son düzenleme:
Geri