yeni üyeyim kanat altı sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Budgie34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Budgie34

Yeni Üye
Kuşum Kanat altı tüyleri böyle normal midir bu durum yoksa sıkıntı var mı? Destekleriniz için Teşekkürler

Ekli dosyalar

• ea37edd1e4eaccab282e833f8aa7fb0d.jpg
    ea37edd1e4eaccab282e833f8aa7fb0d.jpg
    174.6 KB · Görüntüleme: 35
Yardım ve destekleriniz için teşekkür ederim değerli zamanlarınız içinde

Kuşum Kanat altı tüyleri böyle normal midir bu durum yoksa sıkıntı var mı? Destekleriniz için Teşekkürler
Benim kuşun kanat altında esnerken görüyorum bayağı tüy yok kabarık duruyo sürekli uykulu tüye mi girmiş acaba

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Suyuna elma sirkesi damlatın 5 damla ertesi gün suyunu değiştirin 24 saat dursun tekrar normal su verin tüye giremediği için bu şekilde yemlerine Nijer'de koyarsanız çay kaşığı kadar daha çabuk tüye girmesini sağlar

Suyuna elma sirkesi damlatın 5 damla ertesi gün suyunu değiştirin 24 saat dursun tekrar normal su verin tüye giremediği için bu şekilde yemlerine Nijer'de koyarsanız çay kaşığı kadar daha çabuk tüye girmesini sağlar
O nasıl oluyoki bide nerden anladın

Bide şunu diyin dışkısı cıvık anüste pisliği yok uykulu sürekli ayrıca ve en önemliai acayip derecede yem yiyor neden bilmiyorum ama çok fazla yiyır bunu anladım erkek olan gayet güzel yiyor.

Geri