Yeni Çekler

Omer Sayar

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhabalar bir kaç gün önce papağan karşılığında eş tutmuş bir lutino çift bir adette eş tutmuş normal çift takası yaptık kuşlar gelir gelmez elimde tek kafes olduğu için hepsini aynı kafese koydum insana alışkın olmadıkları için rahatsız etmedim bugün ekipmanlar geldi kafese aktarırken fark ettimki lutinolardan biri büyük ihtimal dişi rot balansi bozulmuş gibi uçmaya çalışıyor ordan oraya savruluyor ucamiyor size danışmak istedim ayrıca o kuşun göz bebeği aşırı küçük bunların sebebi ne olabilir genel olarakta kuşlar hakkinda yorumlarınızı bilmek isterim bu kuslardaki amacım üretim @Şakircan Şenşakrak @Ayhan OTÇUOĞLU göz bebeği küçük olan resimde mevcut
15168982020322008431174.jpg
1516898277777180159974.jpg

Son düzenleme:
Göz çevresi neden öyle bilemiyorum kanat sorununa gelince teleklerde eksiklik olabilir kanadına yel girmiş olabilir yumurtlama yaptıysa yumurtlarken zorlanmadan dolayı olabilir yani bir çok nedeni var. Ne tür papağan karşılığında takas yaptınız? inşaallah sağlıklı yavrular alırsınız

Göz çevresi neden öyle bilemiyorum kanat sorununa gelince teleklerde eksiklik olabilir kanadına yel girmiş olabilir yumurtlama yaptıysa yumurtlarken zorlanmadan dolayı olabilir yani bir çok nedeni var. Ne tür papağan karşılığında takas yaptınız? inşaallah sağlıklı yavrular alırsınız
Gerçekten papağan beslenmek aşırı zor besleyenlere Allah sabır versin ve aldığım adama sordum üretim kuşu hiç salmadim ondan olmalı dedi

Papağanın ırkını merak etmiştim

Geri