Yemi kuş aldım

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Merhaba benim erkek kuşum çok ilgi isteyen bir kuş ben de okuldan dolayı çok ilgilenemem ve dişi aldım erkeği götürmeden. İyi uyum olur mu yeni kuş kaç aylık bir de elimi kafese sokuyorum normal olarak korkuyor erkeğe yaklaşıyor erkek vuruyor gagasıyla sıkıntı olur mu

Sarı olan

Ekli dosyalar

• 20181006_165015.jpg
    20181006_165015.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 23
ve akıllı yemlik var aldığımdan beri yemedi erkek hep yiyor dişi yemiyor

Dişi yavru ve yabancılık çekiyor erkekle de pek anlaşamıyor gibi erkeğin kendisi seçmesi her ikisi için de daha iyi olur erkek de anlaşır dişi de

Dişi yavru ve yabancılık çekiyor erkekle de pek anlaşamıyor gibi erkeğin kendisi seçmesi her ikisi için de daha iyi olur erkek de anlaşır dişi de
Şimdi değişik şeyler oldu erkek şarkı söylemeye başladı kafa salladı öpmeye başladı dişi geri çekilmedi ve gariptir erkek 1 dkda 1 yem yemeye gidiyor

Şimdi değişik şeyler oldu erkek şarkı söylemeye başladı kafa salladı öpmeye başladı dişi geri çekilmedi ve gariptir erkek 1 dkda 1 yem yemeye gidiyor
Dişiyi beslemek için yem yiyor olabilir ben hemen değiştirin demedim anlattıklarınıza göre anlaşamıyor dedim bir iki gün gözlemle bakın dişi yerine alışıp erkekle anlaşırsa sıkıntı yok

Dişiyi beslemek için yem yiyor olabilir ben hemen değiştirin demedim anlattıklarınıza göre anlaşamıyor dedim bir iki gün gözlemle bakın dişi yerine alışıp erkekle anlaşırsa sıkıntı yok
dişi vurmuyor hiç benim erkek gece huysuzdur kendine dokundurmaz. Ama bugün farklı değişik hareketler yapıyor akıllı myemliğin üstüne çıkıyor tellere tutunup gaga taşını yiyor ve hiç yemediği hatta size sorduğum kuş kumunda yiyor

dişi vurmuyor hiç benim erkek gece huysuzdur kendine dokundurmaz. Ama bugün farklı değişik hareketler yapıyor akıllı myemliğin üstüne çıkıyor tellere tutunup gaga taşını yiyor ve hiç yemediği hatta size sorduğum kuş kumunda yiyor
Dişi geldiği için canlandı kuş [emoji1]

çok teşekkürler kuşçu değiştirmeye izin vermiyor sanırım zarar vermesinler de çiftleşmemeleri sorun değil benim için. 3 tane kafesim var. gerektiğinde ayırabilirim
Gözlem önemli şu aşamada gözlem ile takip edin hayırlı olsun rica ederim

Geri