Yeme düşmeye hazırlanan bıdıklar

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan cengiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cengiz

Emektar Üye
IMG_2728.JPG
İkinci kuluçgamızın bazı yavrucukları yeme düşmeye hazırlanıyor:)

Maşallah cengiz usta iyi damızlık olur bunlardan :)

Maşallah cengiz usta iyi damızlık olur bunlardan :)
Doğru diyorsun Yusuf bey:) ama iş yerinde müşteriler soruyor satlık kuş varmı diye ilk kuluçkadan iki kuş kaldı elimde onları ayıracam damızlık olarak bunları satışa sunacam satılan satılacak 3. Kuluçkalar geldimi kalanları damızlık olarak ayırırım. 3 takım kuşumun yavrularını özellikle damızlık ayıracam onların yavruları yeni yeni çıkmaya başladı

Doğru diyorsun Yusuf bey:) ama iş yerinde müşteriler soruyor satlık kuş varmı diye ilk kuluçkadan iki kuş kaldı elimde onları ayıracam damızlık olarak bunları satışa sunacam satılan satılacak 3. Kuluçkalar geldimi kalanları damızlık olarak ayırırım. 3 takım kuşumun yavrularını özellikle damızlık ayıracam onların yavruları yeni yeni çıkmaya başladı
En son geri yerliye dönecem gibi :)

Abi bu showun derdi tasası isteği bitmiyor :) evde besleyince çok çiftte getiremiyorum az olsun öz olsun dedik harbi öz oldular
Valla doğru diyorsunda show biraz daha zor oluyor. Ben vaz geçtim showdan kalabalık olsun bereketli olsun:) Show kırığını eş tutturamadım henüz bekliyor:)

Maşaallah keyifli hobiler

Maşallah Cengiz Bey yavrular salmadanmı
Teşekkürler Cem bey evet salmada. Sabah anaçların birisi yuvaları talan etmiş bir yavruyu öldürmüş ayırdım p çifti salma çok zor oluyor. Tam oturdu diyorsun birisi piskopata bağlayıp tüm düzeni bozuyor malasef.

maşallah

Teşekkürler Cem bey evet salmada. Sabah anaçların birisi yuvaları talan etmiş bir yavruyu öldürmüş ayırdım p çifti salma çok zor oluyor. Tam oturdu diyorsun birisi piskopata bağlayıp tüm düzeni bozuyor malasef.

Geçmiş olsun. Üzüldüm yavruya. Salma işi güzel hoşta bu sıkıntılar olmasa...

Hem maşallah hemde geçmiş olsun......

Geri