yeme düşerse ne yapıcam

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TimPo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimPo

Meraklı Üye
Kafesimin altı ızgaralı ve ve kusum hamile (şimdiden gelecegi düşünüyorum ) ve izlediğim videolarda kuş yerden yemek yiyor daha küçük diye ama ızgara var bir kase gibi birşeye koysam ondan yiyebilirmi ve yavru kuşlara nasıl yem almalıyım farklı yemler varmı yani demek istediğim bunlar normal yemmi yoksa başka yemmi yiyecek ? çok sağolun şimdiden

Kafesimin altı ızgaralı ve ve kusum hamile (şimdiden gelecegi düşünüyorum ) ve izlediğim videolarda kuş yerden yemek yiyor daha küçük diye ama ızgara var bir kase gibi birşeye koysam ondan yiyebilirmi ve yavru kuşlara nasıl yem almalıyım farklı yemler varmı yani demek istediğim bunlar normal yemmi yoksa başka yemmi yiyecek ? çok sağolun şimdiden
merhaba kuşlarınız kaç günlük :) yeme düştüklerinde yani yuvadan atladıklarında ızgarayı kaldırıp yeme bıraz yem serpiştirirsiniz zaten kırmyı hemen öğrenir birde varsa dla darı koyarsınız olur bıter heyecan yok :)

Koray bey açıklamış zaten ek olarakta aspur dökün tabana daha kolay öğrenirler:)

en buyuk yavru 20 gunluk olunca, yuvaliga dal dari koyuyorum. Yuvadan atladiklarinda da, kafes tabanina yuksek olmayan kase icinde aspur veriyorum.

daha yumurta yokta ben şimdiden hazırlık yapıyorum ama dişi kuşum hamile fazla istekliyim o yüzden sordum sağolun

Geri