Yem

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bus3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bus3

Yeni Üye
Arkadaşlar bu yem nasıl bir bilginiz varmı ya ? Bundan veriyorum da ben kuşlara

Ekli dosyalar

• 73859DEF-5980-4C8F-B3A3-CD4C7AE4FF36.jpeg
    73859DEF-5980-4C8F-B3A3-CD4C7AE4FF36.jpeg
    96.3 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba,

İlk defa böyle bir yem gördüm.

versele laga marka tavsiye edebilirim. 3 senedir sorunsuz kullanıyorum.

Bende istediğin kadar Versele lage var isteyen olursa özelden yazsın.

Not : Türkiye stoklarında da fazlasıyla var. Size bunu kim söyledi ?
Hocam bir kaç sitede baktım yok yazıyordu kendimde baya bir petshop gezdim yoktu petshop taki şahıslarda türkiyede yok dedi ondan dolayı dedim

Çevremde bir sürü muhabbet kuşu besleyen insanlar var adamların verdikleri yemleri görseniz eve bile sokmaz siniz market raflarında tozlanmış yemleri bile yedirenler var gel görki kuşları maşallah cin gibi ne Bi hastalık ne bir yağlanma ne bir parazit imreniyorum inanın acaba fazla ilgi mi gösteriyoruz diye de düşünmüyor değilim hatta hiç bir takviye mama kızıştırıcı vermedikleri halde adamların kuşlar i halıya yumurtluyor o denli arsız olmuşlar gözlemlediğim kadarı ile kuşların ortamı çok sevmesi 1. Kriter olabilir siz ne düşünürsünüz bu konuda :)

Çevremde bir sürü muhabbet kuşu besleyen insanlar var adamların verdikleri yemleri görseniz eve bile sokmaz siniz market raflarında tozlanmış yemleri bile yedirenler var gel görki kuşları maşallah cin gibi ne Bi hastalık ne bir yağlanma ne bir parazit imreniyorum inanın acaba fazla ilgi mi gösteriyoruz diye de düşünmüyor değilim hatta hiç bir takviye mama kızıştırıcı vermedikleri halde adamların kuşlar i halıya yumurtluyor o denli arsız olmuşlar gözlemlediğim kadarı ile kuşların ortamı çok sevmesi 1. Kriter olabilir siz ne düşünürsünüz bu konuda :)

Valla kardeşim o kişilerin günahı kendi boynuna. Emin ol o kişilerin çok kuşu hastalıktan ölmüştür ;)

Geri