Yem hakkında

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Fca
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fca

Yeni Üye
Merhabalar mutlu günler herkese
Ben tecrübeli arkadaşlardan yem, kalamar kemiği kum gibi konularda bilgi rica ediyorum...
Şöyle ki kuşumu aldığım zaman çok küçüktü 1 aylık falandı petshopun önerisi ile Myyem in yavru muhabbet kuşu yemini aldım. Yemle ilgili sıkıntım yok ama bitti gibi şimdi tekrar aynı markadan mı devam etsem ne önerirsiniz? Yine Myyem in gerçek meyve parçalı yemi varmış içerik iyi gibi geldi bana ama sizler ne dersiniz?
Ayrıca kalamar kemiği için çoğunun sahte olduğu gibi bir şey duydum:( bu konuda da öneriniz hangi markadır? Bir de yine kuşumu alırken kumu vermişlerdi marka falan dikkat etmedim o zaman, şimdi yeni alıcam bittiği için kuş kumunda içerik önemli mi?

Versele laga muhabbet yemi kullanabilirsiniz. Yine versele laga kalamar kemiği alabilirsiniz.

• Yem olarak tek kuş olduğundan Alp hocamında dediği gibi Versele Laga yem öneririm. İçeriğinde gereksiz renkli parçacıklar yok ve kaliteli markadır.
  • Kalamar Kemiğide aynı şekilde versela laga,quik,goldwings gibi markaların birinden alabilirsiniz. Ama kalamar kemiği ile gelen takma aparatı kafeste genelde tam olmuyor elinizde yok ise kalamar kemiği ile birlikte tünekli kalamar kemiği tutacağı alabilirsiniz.
- Kum olarak ise ben Quik kullanıyorum içeriğinde istiridye kırıklarıda var. Ama girit kumda alabilirsiniz piyasada jungle,witte molen,vitakraft gibi markaların girit kumlarıda mevcut. Kullandığım kum tuz gibi mineralli yapıda olduğunda girit kumda sipariş verdim. Eğerki elinizde yoksa kumu koymak için parmak sulukta sipariş verebilirsiniz.
Bu ürünleri herpetshopta bulamayabilirsiniz ama gittigidiyor,n11,hepsiburada,mybestpetshop,evcilal gibi evcil hayvan ürünleri satan yerlerden rahatça bulabilirsiniz.

Hobipet.com u ziyaret edebilirsiniz. Hobipetin kendi ürünlerini deneyebilirsiniz. Uzun zamandır . Kullanıyorum gayet başarılı ürünlerdir. M003 marka yemi, kalamar kemiği ve farklı diğer ürünlerin hepsi mevcut

• Beğen
Tepkiler: Fca
Geri